Vipmode.lv - Krāpšana

Par sūdzībām par šo kantori izlasīju jau par vēlu, arī es iekritu. Pasūtījumu veicu 2 mēn. Atpakaļ nav ne naudas, ne preces. Uz e - pastu atbild reti. Rakstīju vairākas reizes, bet nekā.
Visādas atrunas. Sūdzējos Ptac, viņi ierosināja rakstīt oficiālu iesniegumu viņiem. Ja nauda nebūs pāris dienu laikā, rakstīšu ar. Cik ilgi var darboties šis krāpnieku veikals, ja skatos, ka sūdzības.lv jau pāris gadus?

Vipmode Support Pārstāvja atbilde 11.07.2016

Labdien!
Sakiet, lūdzu, kads ir Jūsu pasūtījuma numurs? Sazināsimies ar Jums, lai atrisinātu šo problēmu!
Veikals jau tiek vērts ciet, vairāk info mājaslapā!

Ar cieņu,
www.vipmode.lv komanda!

V VikorijaVita 13.07.2016

Jūs veikalu verat tagad ciet, bet sarakste man jums norit jau 2 mēnešus!!!! Cik var!
Pasūtījuma Nr. 07116

E Elizuxx 13.07.2016

Sveiki!Vipmode.lv prasa pasūtījuma numuru,bet manā gadījumā nesūta preci,turklāt pasūtīšanas laikā pasūtijuma numurs netika norādīts.Bet nu jau veikals veras ciet!Ja jau veraties ciet,tad izmaksājiet naudu par neatsūtīto preci!

D Dace Skuja 20.07.2016

Es arī esmu pasūtījusi preci ,bet to neesmu saņēmusi.Uz zvaniem neatbild un e-pastiem arī. Naudu arī atpakaļ neatgriež.Gribu brīdināt arī pārējos lai neko nesūta.

T Tong Po 20.07.2016

Kāds paskatieties lursoftā īpašnieku vārdus un sapublicējiet soc tīklos vai šajās pašās sūdzībās - lai varoņi atbild par saviem darbiem!

V VikorijaVita 21.07.2016

Arvim Kaņepam .Varbūt vajag ar sapublicēt, lai jau tiek krāpniekiem.

V VikorijaVita 21.07.2016

Jauns rūpals uzradies!!!!! http://urbanway.lv/