Vipmode.lv - krāpnieki

Kā jau šeit daudzi uzķēros uz sludinajumu portāla Draugiem.lv. Pasūtīju preci un samaksāju naudiņu. Visi piegādes termiņi ir iztecējuši. Uz vēstulem ar prasību paskaidrot kāpēc, ta tik mierin, ka viss ir ok. Tā kā pacietības mērs ir pilns un tas fakts , ka esmu ne vienīgā tādā veida apšmaukta, vērsos PTAC un ceru, ka kāds, kuru arī ir apkrāpuši šie komersanit uzrakstīs iesniegumu PTAC par negodīgu komercdarbību. Ir taču jādara, lai tādi darboņi nevarētu darboties!

O

V VIPMODE.LV 07.06.2014

Sveicināti.
Neviens no klientiem netiek apšmaukts, tiem tiek piegādāta prece, vai arī pretējā gadījumā atgriezta nauda. Ja prece nav piegādāta laikā, tad lūdzam sazināties ar mums un mēs visu atrisināsim.
Diemžēl, retos gadījumos prece netiek piegādāta no mums neatkarīgu iemeslu dēļ, jo tiek sūtīta no izplatītāja ārzemēs, līdz ar to, citreiz gadās kāda aizkavēšanās, vai prece noklīst.

Gaidīsim no Jums ziņu e-pastā. :)

O olliivia 23.09.2014

Nauda tiek atgriezta labi ja gada laikā, patērējot nervus un līdzekļus sūtot ierakstītas vēstules. Viedokli nemainīšu, ne katrs cilvēks ies un cīnīsies par taisnību. Man tas bija princips. Paldies, man izdevās, bet palasot te pat portālā, slava Jums nav tā labākā. Esmu 21.gadsimta cilvēks un ar interneta veikaliem nākas saskarties bieži, bet ar tādu kā šis veikals, saskaros pirmo reizi. Lai veicas!