VIP MODE - Krāpšana

Ļoti žēl , ka pirms pasūtījuma veikšanas neievācu informāciju par šo krāpnieku kantorīti. Uz telefoniem neatbild, periodiski draugos reklamē preci, par kuru saņem naudu, bet aizmirst izsūtīt. uzgrābos uz naudas maku, 21 eiriķa dēļ nenomiršu, bet kaunu uztaisīšu pa visu internetu , lai neapmāna citus pircējus. VIP MODE _KRĀPNIEKI!!!!

Atbilde no Vipmode Support Pārstāvja atbilde 24.05.2016

Labdien, Sarma.
Jūsu sūdzība pašreiz ir nepamatoti ievietota, jo sūtījums tika izsūtīts un tas ir veiksmīgi ceļā pie Jums. Lūdzam, to sagaidīt.
Pirms pasūtījuma veikšanas vajadzēja kārtīgi iepazīties ar piegādes informāciju un termiņiem.

Ja nesaņemsiet savu pasūtījumu norādītajos termiņos, tad droši varat veikt neslavas celšanu, bet ne tagad!

Nevienu necenšamies apkrāpt un situācija ar pašreizējām sūdzībām tiek labota un visi saņem atpakaļ samaksāto naudiņu, bija problēma ar piegādātāju, tāpēc šāda situācija ir radusies.