Ik Vipmode - Krāpšana

Es pasūtīju keponu un gaidīju 15 - 30 dienas, bet neatnāca. Tad es aizrakstīju viņiem vēstuli, kāpēc man nav atnācis un tā. Viņi man atbildēja šādi: '' sūtījums nonāks pie jums atbild starpvalstu pasts, dažkārt tiek piegādāti mūsu norādītajās 15 dienās, dažkārt 30, bet retos gadījumos arī nedaudz iekavējas!
Sūtījumu varēsiet saņemt šis nedēļas beigās, vai nākamās nedēļas sākumā. ! Kā kompensāciju par kavēšanos, droši varat jautāt pēc labas atlaides, ja būs vēl kāds pasūtījums. '' pielikumā būs bilde ar datumu, kad tika atsūtīts. Bet kopš viņa atbildes: ka varēšu saņemt nedēļas beigās or nākamās nedēļas sākumā, ir pagājušais jau +17 dienas! Tad rakstīju viņiem vēl vēstules, bet uz tām vairāk pat neatbild!

Faktiskā adrese. Zīlānu 4-20, Jēkabpils, Tālrunis 27189546