www.sudzibas.lv Vip Tattoo Negodīga cenu politika

Vip Tattoo - Negodīga cenu politika

Noteikti ieteiktu turēties pa gabalu no šī salona! Esoša 13x15 cm tetovējuma korekcija un uzlabošana man šeit izmaksāja 430 eur, pat ar visu to, ka saņēmu "atlaidi". Ja šis būtu top līmeņa salons, es varbūt vēl varētu "sagremot" šo cenu, bet visu tetovēšanas, laiku nācās atrasties mazā, slikti ventilētā telpā. Meistars savu darbu veica ļoti rūpīgi, bet tā arī ir vienīgā pozitīvā lieta.

U

Dainis 11.07.2018

Katrs savam pakalpojumam var noteikt tādu cenu kā viņš vēlās, ne jau jūs viņam noteiksiet cik vērts ir viņa laiks.

U Uldis R 11.07.2018

Jā, katrs var savam pakalpojumam noteikt cenu, bet visam tomēr ir savi limiti. Salīdzinot ar citiem šīs nozares pakalpojuma sniedzējiem, šeit piedāvātās cenas ir pilnīgs kosmoss, cenu līmenis veiktajam darbam nav atbilstošs. Pēc darba veikšanas es veicu cenu aptauju un intereses pēc biju iebraucis vairākos augsti vērtētos salonos, ko man vajadzēja darīt no sākuma, bet spieda laiks. Šī sūdzība paredzēta, kā ieteikums citiem - veiciet cenu salīdzināšanu pirms uzticiet darbu šim salonam.

X xctaps 12.07.2018

Kurp problēma pirms pakalpojuma saņemšanas noskaidrot izmaksas un tās salīdzināt ar citiem analogiem ? Nepamatota sūdzība

Bomboklak 12.07.2018

Diezgan drausmīgs līmenis tam tetovētājam.

Izbrīna Jūsu drosme tur doties!

P.S. Pat leģendārais Vadim Tattoo nemaksā tik dārgi.

Ян Шимановский,сидел в тюрьме,поэтому не верьте ему.Цены самые дорогие е в городе,а работают практиканты,без договоров и почти без оплаты.Ян обдирки вас до нитки,и ещё возьмёт с верху..Качество будет так себе.Лучше подождать очередь в нормальный салон

B Black_Widow 27.12.2019

Ну по его итогам работы,видно,что сидел:партаки кругом