VIP Rent, Jaunpils ielā 5a, Rīgā - Krāpšana, slikts serviss

Sniedz auto nomas pakalpojumus par ir kā salīdzinoši vidējam cenām, bet pēc auto atgriešanas neatgriež visu ķīlas naudu. Manā gadījumā - saņēmu nomai ļoti netīru auto, ar šķību ato vadītāja sēdekli, un kad to atgriezu līdzīgā stāvoklī - ieturēja summu par auto mazgāšanu, jo esot netīrs vējstikls, kaut arī pat logu šķidruma tvertne paņemot auto bija tukša.
Visu auto ir saskrāpēti, taču ja jūs nebūsiet kaut vienu no švīkām nofotografējis, pēc tam piedzīs jums no samaksātās ķīlas naudas.
Jau izsniedzot auto darbinieks zobgalīgi Saka - nu fotografējiet visu, kad atbrauksiet es katru skrambu pārbaudīšu.
Iesaku būt uzmanīgiem! Man radās sajūta ka tur šāda izspiešanas sistēma ir iestrādāta, it sevišķi ja auto nomāsiet tur pirmo reizi! Drausmīgs kantoris, noteikti neiesaku!

I

V Vitolds S 06.04.2024

Nekas nav mainījies - tikai sliktāk.