www.sudzibas.lv Vip-rent Izkrāpšana, slikts serviss

Vip-rent - Izkrāpšana, slikts serviss

Diemžēl ļoti krities servisa līmenis (Cenas-kvalitātes attiecība) un nevienam neieteiktu šeit nomāt kravas busus.

Agrāk varēja ņemt priekš melnajiem darbiem - par cik busi būtībā ir braucošas miskastes, nebija pārāk skrupulozi.

Nomātie autobusi ļoti sliktā tehniskā stāvoklī. Par to netiek iepriekš nekas teikts - tikai autobusa saņemšanas brīdī izrādās, ka gandrīz nekas tur nestrādā normāli. Pēc nodošanas atrod jaunus "bojājumus" un attiecīgi izkrāpj drošības naudu.

Liela daļa darbinieku nekompetenti un nepatīkami komunikācijā - tipiski busu saņemot attieksme laipna - nododot, jau pavisam cita - apmēram, mūsu pilnīgi jauno busu sabojāji!

Pēdējā epizode:
buss norūsējis no vienas vietas, caurumu caurumiem. Buktes vairāk nekā nebojātās vietas. Braucot sajūgs praktiski nestrādā utt.

Atgriezu ar vairāk degvlieas bākā - par iedaļu.
Apskatītājs saskatīja švīku uz plastmasas detaļas (!) - kur blakus viss sāns švīkās un caurumos.

Attiecīgi tālāk skatās "katalogā" - un jā - drošības naudiņa vairs neatliek, draugs.

Tk, ja vēlaties garantētas problēmas un beigās "pa dārgo" iznomāt, dodaties pie šiem puišiem.

V