www.sudzibas.lv Vinteko Nekvalitatīvs materiāls

AtrisinātaVinteko Cembrit - Nekvalitatīvs materiāls

Izdomāju mājai atjaunot jumtu, apspriedos ar vairākiem cilvēkiem un izlēmu izvēlēties bez azbesta šīferi. Atradu divus veikalos,ka ir divi ražotāji,kuri Latvijā ir pieejami. Sazinoties ar Vinteko, mani pārliecināja,ka tieši viņiem ir vislabākais materiāls un pat par labākāko cenu, nosauca daudzas mājas kur materiāls jau stāv uz jumta un likās , ka būs laba izvēle. Viss sākās jau sākumā,kad solīto pāris dienu piegāde aizkavējās, bet nu tā kā nebija liela steiga, samierinājos ar to un biju gatavs pagaidīt. Kad materiālu saņēmu uzliku pāris nākamajās dienās uz jumta, bet jau pēc pusgada sākās problēmas, krāsa strauji baloja un sāka lobīties, uz ko pārstāvis man atbildēja, ka esmu nepareizi uzglabājis materiālu, kaut gan reāli viņu uzglabāju garāžā zem jumta, un tikai 2-3 dienas, pēc tam uzliku uz jumta. Solītā "platīna" garantija pat netika piedāvāta, un katrā manā sarunā ar pārstāvi izdomāja citu atrunu kāpēc viņi neesot vainīgi. Sazinājos ar patērētājiem, bet izrādās, ka pavadzīme, ko man izsniedza saņemot preci nav nekāda garantija un neko nevaru izdarīt likumiskā ceļā (kaut gan Vinteko pirms tam teica,ka pavadzīme kalpos par garantijas apliecinājumu - pats muļķis, ka noticēju)
Iesaku neizvēlēties Cembrit ražoto materiālu, atšķirība cenā ir minimāla no tā otra ražotāja, bet kvalitāte esmu pārliecināts, ka ir daudz labāka. Atkal pierādījās,ka cena ir pēdējais uz ko skatīties ( kaut gan izvēlējos cembritu nevis cenas, bet gan pārstāvju pārliecinošās runas dēļ)

Atbilde no Vinteko Support Pārstāvja atbilde 05.09.2016

Labdien!

Paldies par ziņu!
Savā pusē pretenzijas neesam saņēmuši. Kamēr nezinām ne objekta adresi, ne citu nepieciešamo informāciju, nevaram novērtēt konkrēto gadījumu, kā arī sniegt detalizētākus komentārus. Katrā ziņā mēs noteikti esam pārliecināti par materiāla augsto kvalitāti. Garantiju sniedz ražotājs ar daudzu gadu pieredzi un ilgtermiņa attieksmi. Tieši tāpēc aicinām sazināties ar mums, lai pēc iespējas ātrāk šo situāciju atrisinātu. Speciālisti uz vietas novērtēs šo objektu. Ja izrādīsies, ka konkrētais materiāls tiešām ir ražošanas brāķis, noteikti spēkā stāsies mūsu sniegtās garantijas!

Gaidīsim drīzu ziņu!

Ar atbildību par kvalitāti!
SIA VINTEKO

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 01.11.2016

Uzņēmuma Vinteko pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes