www.sudzibas.lv Vino Rosso cena neatbilst kvalitātei

Vino Rosso - cena neatbilst kvalitātei

Bijām rezervējuši lielo jaunlaulāto numuru savai kāzu naktij, bet diemžēl tas sagādāja ļoti lielu vilšanos. Nakts par numuru maksā 80 LVL, līdz ar to sagaidījām cenai atbilstošu servisu, taču lieki.
Pirmais, kas šokēja - numurā nebija NEKĀ, kas liecinātu, ka numurs ir jaunlaulātajiem (neviena zieda, nevienas sveces). To rezervējām vairāk kā mēnesi iepriekš, sakot, ka brauksim šeit pavadīt kāzu nakti. Otrais, mēģinot izskrūvēt izdegušo naktslampu - izsita korķus, un mēs nezinājām, vai elektrība naktī vispār parādīsies. Par laimi, pēc pusstundas to izdevās pieslēgt. Numurā bija vēsi - vasara beigusies, bet par kaut kādu apsildi neviens vēl nedomā.
Baldehīnos virs gultas bija beigtas mušas, un viss kas no tā palicis pāri, tie nebija ilgāku laiku mazgāti. Līdz ar to arī skaisti ieplānotais skats pa jumta logu debesīs, arī bija sabojāts. Rīta šoks bija caurumainais halāts - tas bija punkts visam. Kā šādā "ekskluzīvā" vietā, kas maksā bargu naudu, pakalpojuma kvalitāte var būt tik zemā līmenī. Es šo vietu neiesaku nevienam. Lai arī bildēs viss ir skaisti, realitāte ir citāda.

D

donna b 21.10.2012

nja, web-lapa izskatas baigi glauna... Kaut gan septembra sākumā pieprasīt apkuri ir naīvi...