Vinnijs privātā sākumskola - Vienaldzība pret bērnu

Bērnam ļoti grūti gāja adaptacija. Pirmajās dienās zvanīja audzinātāja, lai savācam bērnu no bd, jo viņa netiek galā. Diemžēl, darba dēļ, nesanāk uzreiz pamest visu un atbraukt. No audzinātājas vārdiem, man vajadzēja vispār mēnesi nestrādāt, kamēr bērns nejutīsies ērti, zinot ka tādas iespējas man nav, visādi mēģināja izteikt, ka esam slikti vecāki.
Attieksme pret bērnu bija vienaldzīga, bērnam sākās psihiskās problēmas, negribēja iet uz dārzu, bija bail, prasot kas notika, bērns tikai metās asarās, kad ierauga skolotāju, vispār bija sākusies histerija. Kad runājam par šo ar audzinātāju, viņa vainoja adaptācijas laiku, solīja ka mainīs pieeju pie bērna un grupiņā viņš jutās labi, pēc viņas vārdiem.
Rezultātā, nekas nemainījās, bērnam tas bailes aizgāja pa tālu, līdz nervozam stāvoklim sadzirdot tikai vārdu "bernudarzs". Mēģinājām parunāt, lai mums nomaina grupiņu, uz ko mums teica ka vietu nav. Kad iesniedzām lapu par līguma laušanu, mums uzreiz sāka piedāvāt ko citu.
Vienu dienu kad vecmāte atbrauca pakaļ bērnam, mierīgi viņu izveda no teritorijas, nesatiekot bērna audzinātāju, gaidot kādu ap 10 minūtēm. Tik pat viegli bērnu varēja savākt pavisam svešs cilvēks.
Pēdējais piliens bija, kad bērns saaukstējas. Bija nedaudz puņķi no deguna. Tad manam vīram piezvana audzinātāja un ar gandrīz kliedzošu toni sāk komandēt, lai tai pašā sekundē viņš pamet darbu un brauc pakaļ bērnam. Kad es mēģināju tajā pašā momentā sazvanīt audzinātāju, neviens necēla klausuli, ne tajā dienā, ne nākamajā kad es arī zvanīju, tā arī neviens nepārzvanīja. Diemžēl no tā momenta tā arī nesanāca to audzinātāju satikt. Neminēšu audzinātājas vārdu, ceru ka viņa sapratīs, ka ne katram vecākam ir iespēja pamest darbu uzreiz pēc audzinātājas vēlēšanas, it īpaši ja viņa netiek galā. Cieņas un saprašanas no viņas puses nebija.

13.10.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

C

Komentāri (7)

P Patiess Fakts 13.10.2020

izklausās ka učene nav no ieturētākajām.

Jimmy Darling 13.10.2020

ja redzējāt, ka bērnam tik švaki iet ar adaptāciju, varējāt vismaz,kādu nedēļu pastaigāt/pasēdēt klāt, lai bērns iejūtās dārziņā, lai tā vieta un cilvēki kļūst viņam pazīstami, un viņš varētu justies droši.

C Chromedev 14.10.2020

Pirmās dienas arī nebija pilnas dienas, līdz kādiem 12 un pirms tam bērnam nebija nekādas problēmas ar svešiem cilvēkiem. Tagad gan parādījās

H Helsu 13.10.2020

Bernam bernudarzs ir kaut kas jauns dzive tadel 1 nedelu ir saisinats laiks, ko vins tur pavada ar katru dienu pagarinot to. Un ja bernam ir saaukstesanas vai kadi citi slimības simptomi bernu nemaz nedrīkst vest uz darzinu. Tadu vecaku del parasti bernudarzs jau nedelu pec atversanas klust pustukšs, jo berni sez majas un veselojas.
Pec jusu rakstita liekas, ka esat diezgan nepieredzejusi lietas ar kuram parasti iepazistina stajoties bernudarza.
Te ir vairakas nepilnības un diemzel visas tas nevar novelt uz pii.

C Chromedev 14.10.2020

No rīta bērns vēl jutās labi un nebija saaukstēšanas pazīmes. Ka arī pirmā nedēļa nebija pilna. Nesanāca uzreiz atcerēties un ierakstīt visus sīkumus. Gadās arī tā, kā nu nav iespējas darbā sarunāt, taču arī to ir jāsaprot un iet pretī, nevis teikt cik slikti esam

H Helsu 14.10.2020

Saprotu Jus, dazkart ir gruti dabut brivu laiku darba, lai steigtos iznemt bernu, ne visas darba vietas ir tik pretimnakosas. Meginiet ar bernu parunat un brivaja laika mainiet berna domasanu, statos cik labi pavadis laiku bernu darza utt. Cerams, ka tik sis sakums ir iznācis tik neveiksmigs un velak viss nokartosies. Velu veselibu un pacietibu.

V vitols 14.10.2020

Dèļ tá,la valstí it śajá nozarè smieklígas algas,tur ńem darbá visus pec kártas,tá is neceriet,ka viss bús super puper!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes