www.sudzibas.lv Vinnijs privātā sākumskola Divas slodzes par vienas cenu, īpašniecei psiholoģiskas problēmas

Vinnijs privātā sākumskola - Divas slodzes par vienas cenu, īpašniecei psiholoģiskas problēmas

Arī sanāca tur pastrādāt, sākumā ļoti patika, bija lieliski kolēģi un arī attalgojums likās atbilstošs, bet ar laiku pienākumi tika likti klāt, jo kolēģi palēnām gāja prom, bet alga nemainījās. Kamēr nebija tiešas saskares ar īpašnieci regīnu, bet skolu vadīja lieliska direktore evita un direktores vietniece inita, tikmēr mikroklimats bija jauks un papildus pienākumi nesagādāja problēmas. Diemžēl gan direktore, gan vietniece mācību gada vidū, neizturot īpašnieces psihošanu, darbu pameta. Īpašniece arī centās aizgājušos kolēģus nomelnot un stāstīt par izdomātām psiholoģiskām kaitēm, kas tiem esot bijušas. Arī likumu ievērošana šajā iestādē nav prioritāte un darbinieku var atlaist telefoniski tā atvaļinājuma laikā, jo īpašniecei tā sagribas. Arī grāmatvedības ir labi sakārtota un nav pat nepieciešams izmaksāt visu atvaļinājuma naudu, kad dodies prom no darba.
Īpašniecei ir vienaldzīgi darbinieki, uzskata, ka tu piederi viņai, jo viņa tev maksā algu.
Nesiesaku tur strādāt, lai gan atalgojums liekas nedaudz augstāks kā valsts skolā, pienākumi un darba laiks arī ir daudz vairāk, bieži nācās aizvietot kolēģus bez papildus samaksas, palikt darbā pēc darba laika beigām, un wc apmelkējums darba dienā bija neiespējams, jo īpašnieces prasība bija visu laiku būt kopā ar bērniem, tīrīt klasi, jo apkopēja tikai mazgāja grīdas. Tā varētu turpināt mūžīgi, bet ceru, ka ideja par šo iestādi nedaudz radās.

W

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes