www.sudzibas.lv Vingruma klubs Ļoti slikts serviss!! Nenopietna iestāde! Pavirša attieksme pret klientiem!!

Vingruma klubs - Ļoti slikts serviss!! Nenopietna iestāde! Pavirša attieksme pret klientiem!!

Ļoti slikts un nenopietns serviss! Bijām rezervējuši Spa kompleksu uz 02.03.19. , mums pēkšņi piezvanīja tai pašā dienā un atcēla rezervāciju, paskaidrojot ar tehniskajiem iemesliem. Labi. Pārcēlām rezervāciju uz sestdienu 16.03.19. Pēc divam nedēļām. Un... Atbraucot uz rezervēto laiku rezervētajā dienā mūs neielaida, paskaidrojot ar to, ka Spa komplekss diemžēl ir rezervēts uz visu šo dienu! Mūs neviens nebrīdināja iepriekš un neatcēla mūsu rezervāciju, vienkārši teica, ka diemžēl nevar ielaist mūs mūsu pašu rezervētajā laikā!... Iesaku nekad pat nedomāt par rezervāciju šajā iestādē! Nenopietns uzņēmums un tā administratores!

I

V Vingruma klubs 22.03.2019

Labdien, cien. Liiss!
Vingruma kluba komanda atbildi nepaliek parādā, jo šī ir pirmā sūdzība, ko esam saņēmuši par mūsu servisu. :)
Paskaidrojot notikušā apstākļus no uzņēmuma puses, apstiprinām, ka, jā, 02.03. SPA komplekss neparedzētu tehnisku apstākļu dēļ tika slēgts, un par to tajā pašā dienā maksimāli laicīgi nodevām ziņu visiem klientiem, kas apmeklējumam tika pierakstīti, lai brauciens uz klubu nebūtu velti tērēts. Klientus, kam interesēja pieraksts uz citu dienu, to arī veicām. Diemžēl jāsaka, ka Jūsu vārds (konkrēti zinot, par kuru gadījumu ir runa, zinām arī sūdzības iesniedzēju) 16.03. pierakstu lapā netika atrasts, līdz ar to jāsecina, ka nebijāt apmeklējumam pierakstījušies. Šādā gadījumā kuba administrācijai ir tiesības Jūs SPA atpūtas kompleksā neielaist. Lielā pieprasījuma dēļ mums ir svarīgi nodrošināt pieraksta kārtību, lai klienti atpūtas laikā justos ērti un SPA nebūtu pārpildīts.
Jebkurā gadījumā paldies par šo novērtējumu un izteikto viedokli, mums ir tiešām žēl par radušos situāciju un ceram, ka šādas situācijas vairs negadīsies.