Vindserfinga klubs Rietumkrasts - Attieksme

Attēlā redzamie ir šī kluba darboņi, viens ir Buru skolas treneris otrs inventāra izīrētājs un Zemes nomnieks.
Situācija sekojoša - 10.08.2022. Plk: 16: 37 ierodas buru skolas treneris - izvelk visus savus inventarus un saliek ūdens krastā - es ar savu 1 gadu veco dēlu netālu kopā priecājamies par skaisto laiku - dēls pieiet pie viena no buru dēļa un uz tā uzkāpj - pienāk šis bārdainais un Saka: “novāc savu bērnu no dēļa “ - es: kāpēc? Viņš: tāpēc ka te ir privātīpašums un šī Zeme ir izīrēta - es viņam prasu kopš kuriem laikiem ostas teritoriju sauc par privātīpašumu uz ko viņam nebija argumentētas atbildes. Tālāk mans viengadnieks turpināja ceļu uz konteineriem kur viņa uzmanību piesaistīja piekaramā atslēga - piejoza klāt vīrietis (kas attēla redzams uz braucamo) un kliedz uz mani - savācat savu bērnu galu galā jūs esat tik bezkaunīga tas bērns visu dienu te ložņā te ir privāta teritorija un tā darīt nedrīkst! Man protams kamols kaklā par šo situāciju kā divi veči (gaiļi) nolinčoja māti ar mazu bērnu kurš tikko iemācījies staigāt un nevainīgi piegāja pie kaut kāda nevērtīga ja tieši tā nevērtīga nolietota dēļa,2 € vērtas piekaramās atslēgas un tas bija iemesls mūs aizskart morāli sabojāt mums pēcpusdienu un vakarā man raudāt!
Iznomājot inventāru neizsniedz čeku - tātad ēnu ekonomija plaukst un zeļ.
Lai Latvijā zin savus varoņus!

11.08.2022

I

E Ewa777 11.08.2022

Varējāt uzprasīt vīriem,kur ir norāde par privātīpašumu? Ja tādas nav,tad,lai iet bekot.

I Indrāni 11.08.2022

Šis jautājums tika uzdots - argumentētas skaidras atbildes netika sniegtas .

S stellas 11.08.2022

Nav pieņemami bērniem atļaut uzkāpt uz buru dēļa bez atļaujas un aiztikt jebkādas lietas, kas nav Jūsu, neatkarīgi no tā, cik tās vērtīgas. Tikpat labi var ar lāpstiņu padauzīt pa auto tml. Kāpelējiet pa saviem dēļiem un bakstiet savas atslēgas!

I Indrāni 12.08.2022

Starp bojāšanu un Pasaules iepazīšanu ir liela atšķirība šis nebija gadījums kad tiktu kaut kas bojāts ,skrāpēts ,bakstīts .
Nevajag pārspīlēt tur kur to darīt nevajag .
Šī vieta ir publiski pieejama visiem - tā nekad nebūs privātīpašums kā man to pasniedza šie tēvaiņi !

I Indrāni 13.08.2022

Oijjjj …. nevajag dramatizèt !

B Bez_vārds 11.08.2022

Mūžīgās problēmas ar bērniem. Kam tas ir vajadzīgs... dzemdēt un tad sūdzēties...

S Suitfree 11.08.2022

Cilveki plano daudz talak neka tu smirdonis

I Indrāni 12.08.2022

Bērni ir pelnījuši visaugstāko cieņu uz kādu esam spējīgi, jo viņi ir nevainīgi, tik tuvi pašam svētākajam. Laiks pret bērniem izturēties ar cieņu, nevis likt viņus cienīt korumpētus, samaitātus cilvēkus – viltīgus, blēdīgus, “mēslu” pilnus, vienkārši tāpēc, ka viņi ir vecāki.

B Bez_vārds 12.08.2022

Ja nevari pavilkt nav ko plānot.

G Gii 12.08.2022

Kārtējā ''ja že maķ'' un man bērniņš var darīt visu ko grib un kur grib. Varbūt tavs sīcis citiem traucē, kaitina, nepatīk. tas, ka viņš ir tavs mīļumiņš, nenozīmē, ka citiem arī viņš jāpatīk. Pati aizgāja meklēt kašķi

B Bez_vārds 12.08.2022

Tieši tā - zīdaiņi var arī nepatikt.

Tu sev vismaz patīc ? 🤦‍♀️

I Indrāni 13.08.2022

Te neiet runa par to vai bērni patīk vai nepatīk ,vai vińus mīl vai ienīst - te iet runa par vienkàršu lietu - ATTIEKSMI pret līdzcilvèkiem .
Var visu atrisinàt ar mierīgu runàšanu neviss rèkšanu .