www.sudzibas.lv Vindserfinga klubs Rietumkrasts Briesmīgs serviss/ Ūdens izklaides

Rietumkrasts.lv - Briesmīgs serviss/ Ūdens izklaides

Briesmīgs serviss. Svinot 13 gadīgas meitenes vārda dienu, nolēmām pamēģināt izbraucienu ar banānu. Gaidīšana ilga, lai gan rindas nav, banāns pašiem jānes ūdenī. Brauciens ilga ne vairāk par 5 sekundēm, kad vadītājs ar ūdens moci strauji nolēma sagriezt banānu par 90 grādiem, tam vēl neuzņemot ātrumu. Rezultātā visi braucēji ūdenī, meitenei pārsista lūpa, asinis pa visu seju. Nav ne medpersonāla, ne aptieciņas. Neseko arī nekādi centieni atlīdzināt. Prasot vietā par to pašu summu izbraukt ar ūdens moci, saņemam atbildi, ka pēc 4 minūtēm varēs. Paiet 15, uz močiem kāpj jau citi cilvēki, kas atnākuši vēlāk. Pēc ilgākas skaidrošanās, tomēr tiekam braukt. Brauciens ilgst 10 minūtes, vada 13 gadīga meitene. Baidoties no cilvēkiem, kas peldas, moci atgriežam lēnāk, rezultātā sanāk gandrīz 12 minūtes, par ko vēl saņemam pārmetumus, ka esam akli un neredzam pulksteni. Tam pa virsu vēl uzbraucieni, ka paši vien esam apgāzuši banānu.

At

Dainis 23.07.2018

Tajā vecumā bērni biežāk sarkst dēļ saviem vecākiem.