www.sudzibas.lv Vilnis Vaškevičs Nekvalitatīvs remonts

Vilnis Vaškevičs - Nekvalitatīvs remonts

Labudien!
Vēlos atstāt rekomendāciju par vienu īpatnēju un zemisku cilvēku vārdā - vilnis vaškevičs.
Viss sākās ar to, ka ar sievu, kura ir stāvoklī izlēmām izremontēt un veikt apjomīgus darbus, mūsu dzīvoklī. Līdz mazā dzimšanai. Pēc kā vērsāmies facebook sludinājumu sadaļā, meklējot meistaru.

Uz sludinājumu atsaucās inta vaškevica, rekomendējot savu vīru vilni vaškeviču.
Sazvanījāmies, sarunājām tikšanos mūsu apartamentos un apspriedām darbus.
Vilnis, sevi raksturoja kā profesionālu meistaru, ar 10+ gadu pieredzi šajā jomā un ar to, ka viņam piederēja firma. Celtniecības firma...

Vārds pa vārdam, uzticējāmies mēs vilnim vaškevičam un vienojāmies par cenu.
Viss.

Darbs uzsākas, sākas materiālu pasūtīšana un izskanēja diez gan smieklīgi termiņi. Līdz mēnesim pabeigšot. Darbs apjomīgs, cilvēks gados. Nu labi, padomāju es. Lai tik strādā un nav nekādu problēmu.

Darbs iet, neviens nevienu nesteidzina, neviens nevienam neko nepārmet. Viss ir jauki.
Paejot laikam, bet laiks pagāja 4 Mēneši un cilvēks ir prom!
Kā? Nezinu!

Vilnim, uzticoties maksājām - kā paprasīja naudiņu. Bez problēmām.
Bet, tiklīdz aizmuka prom, un aizbildinājās, ka vairs nevarot pastrādāt kaut kādu problēmu dēļ - sāku pētīt, ko ta viņš tur sastrādājis. Nepievērsu uzmanību pirms tam visam, jo strādāju izbraucienos no Latvijas, un sievai paliekot mājās nebij nekādu zināšanu kā, kam jāizskatās.
Ierodoties no pārbrauciena, sāku pētīt meistardarbus. Un biju ļoti šokēts!
Meistars ar 10+ gadu pieredzi, sastrādāja nenormāli milzīgas problēmas gan man, gan iespējams sev. Kā arī ceru, šis ir bijis viņa pēdējais celtniecības karjeras gājiens! Uzmanaties, cilvēki!

Vilnis, mainot un velkot jaunus ūdenskrāna caurules, bet lika viņš viņas kapara, (kuras nemaz nav tik lētas) sastrādājis milzīģu šmuci. (video pielikumā) ...
Nav salodējis kārtīgi savienojumus, pa kam to visu meistardarbu, viņš paslēpa zem jaunās virtuves un vannas-istabas grīdas. Nepārbaudot vai visu izdarījis hermētiski pareizi un vai nav kādas sūces, aizklapējis grīdu ciet ar osb plātnēm un uzbūvējis pa virsu starpsienu (sadalošo vannasistabu ar virtuvi) visu noflīzējis un viss.
Bet, man ta tur tagad zem grīdas tek! Ūdens - tek! Tieši kaimiņienei no lejas stāva uz galvas!

Vilnis, vilnis vaškevičs - būvējot un atjaunojot grīdu, nošāva greizi ar kritumu uz virtuves pusi no vannasistabas par 3cm. Sanāk, tagad, ja man tur būs ūdens uz grīdas - viss tecēs uz virtuvi! 🙂 vilni, vilni.

Vannas istabu sagatavojot ar flīzēm, vilnis dabūjies saskādēt flīzes. Acumērs, cilvēkam varbūt slikts, bet, lai flīzi nogrieztu tik šķībi - dzīvē nav redzēt, bet nu labi. Ne par to! Bet par to, ka būvejot jaunas sienas, no reģipša - flīzes līmētas uz pikām! Nu kā tas var būt iespējams? !
Vilnim vaškevičam, vēljoprojām, 10+ gadu pieredze iekšdarbos un bijusi sava lielā firma!
Par to, ka starpsiena vispār uzbūvēta no sūdiem un kokiem, vispār nav komentāru. (video pielikumā)
sienas, un griesti špaktalēti un uzreiz pārkrāsoti - neslīpēti un nesagatavoti. (bildes un video pielikumā)

rozetes saliktas vispār neapjēdzot kāāā!
Vārdu sakot. Drīz nāks bērniņš pasaulē, bet mūs apkrāpa vilnis ar to, ka mēs viņam uzticējāmies un cerējām, ka viņš izdarīs visu Skaisti. Bet, patreiz auzas ir sastrādātas tik lielas, ka vairs nekas netiks paspēts, nauda ir izmaksāta un pretī nekā nav pabeigta. 🙂
kā arī mēģinot apvaicāties vilnim, par to, ko tas viss nozīmē un kā tas tiks labots - pretī tiek saņemts skats uz viņa muguru un to kā viņš mūk prom. Mūk prom no savas atbildības, mūk prom no sava vīrišķīguma un mūk prom no tā, ka viņš ir cilvēks. Bet, no karmas neaizmukt! Fuj, vilni! Fuj, vilni! Fuj, vilni!

Iztērēta milzīga nauda materiālos. Daudz laika un viss pateicoties intai un vilnim vaškevičiem! Paldies! 🙂

visi video, visas bildes - droši skatāmies. Šērojam, laikojam, komentējam un, uzmanam viens otru! Sargam viens otru no tādiem "meistariem" 🙂
lai jums jauka diena!

P. S. - šī nav neslavas vai kāda tur cita celšana. Šī ir rekomendācija uzmanīties no krāpniekiem! Un netikt situācijā, kurā tiku es ar sievu! 🙂

Komentāri (2)

A Arthur Skovronsky 31.01.2021

Video Nr. 1.

A Arthur Skovronsky 31.01.2021

https://www.facebook.com/skovijs/posts/3808478952552123

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes