www.sudzibas.lv Vilnis Sudārs Mēģina krāpties sastādot, it kā viltīgu līgumu

Vilnis Sudārs - Mēģina krāpties sastādot, it kā viltīgu līgumu

Vilnis Sudārs mēģina pārdot nekustamo īpašumu, reklamējot visus pirkuma dokumentus noformēt vienā reizē, ar sev pazīstama zvērināta notāra palīdzību tādā veidā, ka pirkuma līgums tiek klientam parādīts vienā reizē ar nostiprinājuma lūgumu zemesgrāmatā. Viņa nolūks apkrāpt pircēju tā lai pircējam papildus būtu jāsamaksā iedzīvotāju ienākuma nodoklis par pārdevēju. Konkrēts gadījums ar nekustamo īpašumu Ogrē, kamēliju ielā 44. Vilnis Sudērs mēģināja kategorikā formā uzspiest līgumu ar punktiem: 5. Visus izdevumus, kas sastāvēs no nostiprinājuma lūguma notariālas apliecināšanas, nekustamā īpašuma nodokli, valsts un kancelejas nodevām, par pircēja īpašuma tiesību reģistrāciju zemesgrāmatu nodaļā un ar šo darījumu saistīto iedzīvotāju ienākuma nodokli sedz un apmaksā pircējs. Un 9. Puses apliecina, ka līgums ir noslēgts bez viltus, maldības un spaidiem un puses apņemas necelt viena pret otru prasības, kas saistītas ar zaudējumu piedziņu pārmērīgi augstas vai zemas pirkuma maksas noteikšanas dēļ.
Tāds lūk ne īpaši gudrs krāpnieks, kas iedomājies sevi par diženu viltībnieku.

Komentāri (4)

J Juhans Solidols 04.04.2022

Pircejam Ernestam Robertam Zemturim Ogre,Tinužu iela 13 ir briva iespeja apstiprināt notāra sastādito dokumentu vai neapstiprināt - so darijumu vai labot,koriget un izmainit. PIRKUMA – PĀRDEVUMA LĪGUMU Rīgā 2022.gada 23.martā atsakoties un izvairoties no diskusijas runā par vina negotpratibu nodomu un neizdevusos darijumu pirceja del,no kura iespejami dazadi parsteigumi.Esiet uzmanigi no tadiem pircejiem.

A Armands Petrovs 05.04.2022

Runa ir par to ka pārdevēja nostāja ir sekojoša, viss jāparaksta vienlaicīgi, gan līgums, gan nostiprinājuma lūgums un nauda jāmaksā pirms atteikuma saņemšanas no pašvaldības. Līgums jāparaksta, kāds tas ir vai darījums nenotiek. Līgumu pircējs atteicās parakstīt tādā redakcijā, kādā tas tika piedāvāts un darījums nenotika, lai gan pircējs vēlējās īpašumu iegādāties par piedāvāto cenu. Pēc tam ss.com tika no jauna ievietots sludinājums, par to pašu cenu, kas liecina ka mērķis nav pārdot īpašumu, bet cits.

J Juhans Solidols 07.04.2022

Netaisnojieties,ar varu un snorite pie kakla neviens neveda.Katrem ir tiesibas izvelei un formai kada darijums tiek atainots un izlikts uz liguma rakstita veida nemot vera abpusejos lugumus un nosacijumus.Jus pats esat apmelotajs un pardeveja aizskarejs.Suns zin ko edis.Negodpratigs pircejs ar krapnieka iezimem jo jums bija tiesibas atteikties no jebkura darijuma.Tas ir katras puses tiesibas un pazemot citus ir negods jo nekadas sekas darijuma gaita ne velak nav nesusas sekas,bet jus pardeveju gribiet apmelnot lai citi darijumu neslegtu un jus paliktu tirs un balts.

A Armands Petrovs 13.04.2022

Tāpēc jau arī darījums nenotika ka atteicāmies parakstīt krāpniecisku līgumu, pārdevējs atteicās parakstīt citu normālu standarta līgumu un atteicās no normālas pocedūras. Pārdevējs uzstāja ka pārdots tiks tikai tādā veidā, ka visi dokumenti jāparaksta uzreiz, vienā gājienā pie notāra un uzreiz arī jāmaksā. Varbūt ka pārdevējs nedomāja krāpties, bet to mēģināja darīt viņa draugs Vilnis Sudāns, kurš tādā veidā izjauca darījumu, jo pircējs šo īpašumu gribēja iegādāties bez viltus un maldiem.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes