Vilders Moto - Krāpšana

Esmu stipri vīlies ar šo firmu! Pirms pāris gadiem braucu uz šo firmu nopirkt motorolleru. Par cik pašam nekādas lielās pieredzes nebij, uzticējos cilvēkam, kam bija jau iepriekš pāris rolleri- tas teica, lai prasot pārdevējam par šķidruma dzesi! Tā arī dariju. Kad bij nopircis, izradijās, ka nekādas šķidruma dzeses nav- esmu apkrāpts! Pēc kāda laika braukšanas, rolleris salūza- bija jāmaina cilindrs, grupa. Pasūtijām rezerves daļas- pēc laika jau atkal rollerim problēmas... un atlaižu- nekādu, kaut ari rollers pirkts pie viņiem!

K

G Gundars Runcis 17.03.2018

Runa ir par Vilderu Cēsīs Piebalgas ielā.Nopirku moci,teica ilgi stāvējis,biki pabraukāšot viss būss ok,bet iesmērēja neejošu moci.Ticiet man un daudziem citiem,tie tur ir krāpnieki.Ja Jums nauda ir svarīga,tad tur neko nepērciet.