www.sudzibas.lv Vilavi Slikts serviss

Vilavi - Slikts serviss

Bijām nolēmuši šajā kafejnīcā nosvinēt kāzu jubileju, bet ierodoties saskārāmies ar ļoti nelaipnu attieksmi no apkalpojošā personāla puses. Kad lūdzu uz galda uzlikt auduma salvetes, kuras bija uz citiem galdiem, bet uz šī nē, man tika nelaipni paskaidrots, ka tām uz šī galda arī nav jābūt. Salvetes lūdzu, jo biju kopā ar bērniem. Tad melnmatainā būtne no personāla savāca salvetes no blakus esošajiem galdiem un nometa man priekšā.Kad aizrādīju, man pārmeta, ka kliedzot uz viņu un varot sēdēt citur. Pārvarot vēlmi doties prom uz citu kafejnīcu, palūdzu, lai mūs turpina apkalpot cits cilvēks. Tālāk jau viss noritēja labi, bet rūgtums par sabojāto noskaņojumu šajā dienā palika.

09.10.2018