www.sudzibas.lv Vilānu siltums SIA Darbiniece Māra (blonde)

Vilānu siltums SIA - Darbiniece Māra (blonde)

Gribu pastastīt par firmu un "ļoti laipnu darbiniece Māru.(blonde)."Tad, kad blakus pilsētā jau kurīna, pie mums jāsavak visas drēbes uz sevi un jāsēž pie sildītāja. Pie mums visu laiku tā, ja ārā +8 jāatver logu, ja -8 ieslēdz sildītāju, bet cenas...kā visūr.Neskatoties ar to kā kūrina(ar slapju torfu), es maksāju.Sākas problēmas tad, kad mamma palika bez darba, pēctam vīrs un saslima meita, es nevarēju maksāt pilnā apmērā, jo krāju naudu opēracijai.
Un tagad ka ienācēju šājā kontoriņā ( tur sēž divas tantiņas), viena normāla, bet otra ļoti rupja, nekulturāla, paklausīties viņu visu zin, kas notika pilsētā, kur jūs strādājat, kadas kredītsaistības, es visu sapratu, tas ir dzive mazā pilsētiņā, bet es taču maksāju un netaisos aizmirst ka man ir neliels pārads, bet zinu ka ir cilvēki mūsu ciemā kuram pārads vīrs 1000LVL un neviena vardā.Parastie cilvēki arī daudz ko zina, demžēl pierādīt ar faktiem nav jespējas.
Man vienkarši jau apnika un man ir tikai viens jautājums.Kada veidā var "aizvērt muti"šai Mārai, lai nakāmreiz viņa doma ko runa. Paldies!

E Eseseseseseseses 11.01.2010

varbuut uzsauj pa muti ...