www.sudzibas.lv Vīlandes Doktorāts Vīlandes doktorāts

Vīlandes Doktorāts - Vīlandes doktorāts

Nekad un nevienam neiesaku šo doktorātu!!! Pati uz atkārtotu vizīti arī uz turieni vairs neiešu!Stāsts sekojošs...internetā atradu atlaižuklubā lielisku piedāvājumu- dermatologa konsultācija tikai par 16 ls. Un kad vakar apmeklēju šo doktorātu sapratu, ka labi dakteri un labi doktorāti nereklamējas caur atlaižuklubiem.Ārsta attieksme vienkārši drausmīga.Vizīte man ilga tikai 3 minūtes un vienīgais teksts ko no ārstes saņēmu bija : "Jā, ļoti interesants gadījums. Nu tad noņemsim analīzītes, 3dien zvaniet un es pie administratorītes būšu atstājusi visus norādījumus kā un kas jums tālāk jādara!"Tātad paņēma viņa man analīzes un saka ka tagad jāiet pie administratores, visas analīzes tika atstātas pie meitenes, un tad sekoja vispazemojošākais, tas bija tas ka viņa par manām kaitēm man sāka stāstīt turpat uzgaidāmajā telpā: "Tātad analīzes ir paņemtas, ja tā būs sēnīte, tad domāsim tālāk kā rīkoties"!Biju tā pamatīgi šokēta!!! Kā vispār kompitents dakteris drīkst par manām kaitēm man sākt stāstīt uzgaidāmajā telpā kur sēdēja vēl 4 pacienti un administratore?????????Administratore arī izlasīja manu slēdzienu ko ārste bija uzrakstījusi, pabolīja acis un noslaucīja rokas salvetē! Pēc šitā es vispār gandrīz apkritu augšpēdus! Sajutos kā tāda slima zoss!16 ls par vizīti 4ls par analīzi, bet tas jau būtu sīkums uz tā pazemojuma fona ko es doktorātā saņēmu!Tā ka turpmāk nekad mūžā vairs šo Vīlandes doktorātu neapmeklēšu un arī jums nevienam to neiesaku!Jauku jums dienu!Mīliet un cieniet sevi un neļaujiet sevi pazemot! Lai veicas!

T

K Kaspars 15.07.2011

Nav ko drazties bez prezervativa!

K Kate 15.07.2011

Nu ļoti gudri Kaspar, kur tu tik gudri esi iemacījies izteikties?Droši vien arī Tev derētu ar steigu griezties pie kāda gudra speciālista-psihiatra es domāju.Jo sekas tavai slimībai ir droši vien jau pedēja stadijā!
Var redzēt, ka skolā neesi gājis, ja jau tik prasti proti runāt!

T to Elīna 15.07.2011

Kaspar, šeit nav runa ar ko es drāžos, vai drāžoties izmantoju prezervatīvu un vai es vispār to daru!
Šeit doma bija par ko citu. Un vēl es Tev ieteiktu palasīt plašāk kas ir dermatologs, jo šis ārsts nepārbauda tikai to vai cilvēks drāžas ar vai bez prezervatīva!
Bet spriežot pēc Tava teksta, tu esi bezcerīgs gadījums! Norūpējies cilvēciņš kuram domas tikai par vienu. Bet ja nevar dabūt, tad drīkst sapņot!

Malacis!

K Kaspars 15.07.2011

Stulba zoss!senite -Zini ka nododas ??ar dzimumaktu!
Pie kajas kas tur Bija, butu lietojusi prezervativus, un neguletu ar kuru katru, tad ari nevajadzetu iet uz vilandes ielu un nebutu ne sarunas ne blameshanas!
P.s Es labak sapnoju neka Jajos apkart ar ko pagadas un pec vel slimoju ar kadu no veneriskajam!fuj
Kauneties vajadzetu Tev Nevis man, slima tachu esi Tu ;)

K Kaspars 15.07.2011

Kate a Tu nem piemeru no savas druzhkas ;)

W www. 15.07.2011

Kaspar, tu mudak, lasīt iemācies "Tātad analīzes ir paņemtas, ja tā būs sēnīte, tad domāsim tālāk kā rīkoties"!

K Kaspars 15.07.2011

Idiot www iemacies saprast ka dakterim Jau 80% nosaka diagnozi, analizes tikai to apstiprina:)
Laikam Tev ari vajag padomu!nav ko drazties ar ko pagadas bez prezervativa, savadak ari driz rakstisi savus piedzivojumus pie veneraloga:D
Kas jums ar to doshanu -problema?
Latvija visas dot un ka vel dot:))) tapec Jau ir tik daudz venerisko slimibu apkart:)
Atslapsti, iedzer udeni un nem padomu Vera!!!

W Www. 15.07.2011

Man, starp citu, ir patstāvīgs partneris jau pāris gadu.
Un kas tu arī kaut kādā bordelī dzīvo, ka tev visas dod?

B Baravika 15.07.2011

Kaspar, tu esi īsts losis, centies te notēlot baigi gudru, bet sanāca aplauzties. Dermatologs ārstē arī kāju, nagu sēnīti, sēnīte sievietēm mēdz būt arī zem krūtīm, īpaši kuplo krūšu īpašniecēm un karstumā, ja nav iespējas diens laikā nomazgāties dušā. Sievietei var būt piena sēne (tā pati kandidoze), tās ierosinātāji jau dabīgi mīt dzemdē, bet pēc antibiotiķu lietošanas (kad iet bojā arī labās baktērijas un iestājās disbakterioze), kādas slimības gadījumā (kaut banālā saukstēšanās), kad pazemināta imunitāte, tie piena sēnes izraisītāji tā teikt sarosās, savairojās, sākas nieze, balti izdalījumi un tad jau to sauc par piena sēni, ar to slimo pat jaunavas, un kandidoze mūsdienās nemaz nav iekļauta venērisko slimību sarakstā.
Pluss tam visam dermatologs ārstē ekzēmas, psoriāzi, pumpas, putītes, izsitumus, tak tās visas slimības nemaz te nevar uzskaitīt. Un dermatologs nenozīmē to pašu, kas venerologs. Vienkārši pārsvarā ārsti apvieno šīs divas radniecīgas profesijas, viņus sauc par dermatovenerologiem.
Pamuļķis. Ej takš izglītojies sākumā, tad kko komentē.

K Kaspars 16.07.2011

Baravik-ta pati senite :D
P.s laikam daudz esi slimojusi ka tik smalki Zini!!!
Taka Es izglitishos a Tu izarste savu pezhuku un iesaki savam draudZenem ari:))

K Kaspars 16.07.2011

Www -kas Tu ari bordeli dzivo"" tad Tu bordeli dzivo :D
Viss loti vienkarshi un leti-5diena, 70ls ieeju essiti, ap 24:30, maximums stunda man Jau studente ir gatava braukt pie manim, pasutu taxi un rulleju studenti vel 2dienas:))))
Citreiz pamainu, panemu kadu meichu 6dien:))
Pa Leto un svaigas jaunas ar labiem ramjiem:)
Prieks rulleet;)

B Baravika 16.07.2011

Oj, Kaspar, Kaspar, ja cilvēks zin kko vairāk par tevi medicīnas jomā, nenozīmē, ka viņš visu ir izslimojis, tas nozīmē tikai vienu - ka cilvēks lasa, interesējās un izglītojās. Bet tu tik un tā riktīgi nomuģījies. Klauns.

K Kate 16.07.2011

Ir dzirdēti visādi idioti, bet nu tāds kā Kaspars, ir rets idiotu eksemplārs.Izskatās, ka viņam pat smadzenes ir pārdrāztas, un bijusi, vai joprojām turpinās smaga bērnība.Nabaga puisītis, sēnīti vismaz var arstet, bet garīgu atpalicību noteikti nē!

K kate 20.07.2011

dermatologs neārstē ģinekoloģiskās saslimšanas!

L Lauva 07.08.2011

Piena sēne ir visām sievietem, bet viņa parādas, tad, kad iepriekš tiek dzertas antibiotikas, vai ir peldēts jūrā, ezerā, kur iespējams nav bijis tik tīrs ūdens. Izmainās mikroflora, un sēnei ir kur veidoties.
Kur par kādu ņemšanos bez prezervatīva?
Kaspars tik tiešām iebraucis ne īstajā tēmā. Toties, kāds varēs ekonomiku pacelt uz savu prezervatīvos iztērēto naudu. Lai tev pašam vienmēr tāds kabatā turās. :)))

M Modo 07.08.2011

Nav saubu, ka tikt dzivam apraktam ir visdrausmigakais, kas jebkad piemeklejis kadu mirstigo . Normali domajoss cilveks nenoliegs, ka tas ir noticis biezi . Robeza, kas skir Dzivibu no Naves, ir parlieku neredzama un nenojausama . Kas gan spej pateikt, kur viena beidzas un otra sakas ? Mes zinam, ir tadas slimibas, kad skiet, ka visi dzivibas procesi beigusi funkcionet, un tomer patiesiba tiek vienigi aiztureti. Neizprotama mehanisma darbiba ietajies islaicigs partraukums . Paiet zinams laiks, un kaut kads noslepumains princips no jauna iedarbina burvju svirinas un brinumainos ritentinus . Sudraba stiga nebija partrukusi pavisam, un zelta trauks nebija neglabjami sasists . Bet kur to isu bridi mita dvesele ?

Z Zance 13.08.2011

Kasparam-nav jau tiešām liela māksla ar savu nezināsanu visiem lielīties, gan to tāpat pamanīs! Sēnīte nav STS, lai gan var arī seksuālo kontaktu ceļā dabūt-tādā vecumā, kad jau citas dod, tad tik daudz jau vismaz vajadzētu kā par slimībām painteresēties ko vari dabūt. Tad jau varbūt arī kāju sēnīte ir no tā, ka uz kājām neuzmauc seksa laikā prezervatīvu??

L la_chica 18.09.2013

Šausmigs doktorāts. Nevienam nevaru ieteikt!

Šausmiga attieksme, neprofesionalizms.

Man izrakstīja zāles, es sāku lietot. Pēc 2 nedeļam man sākas alaģiska reākcija. Es piezvānīju Vilandes doktorātā panikā. Sekretāre man teica, ka dakteres nav un viņa bus tikai rītdien, lai es atnāku pati ap diviem. Es teicu ka tas ir steidzami, zāles izrakstīja viņa, nezinu kur vērsties un ko darīt, savienoiet mani ar dakteri. Man rupji atteica, teicot ka tas ir brīvs daktares laiks un viņas personīgais mobilais, tāpēc neko viņa nedarīs. "Jūs taču nemirstat" - main bija teikts! Forši. Es arī prasīju savienot ar kādu kas var man palīdzēt, vai citu ārstu, vai ar direktori, vienalga. Man bija atteikts, un teica zvanīt vēlāk. Kad es prāsīju lai viņi paši man atzvana, man bija teikts, ka "Jums vajag, tad jūs arī zvaniet"!

Kas ta par attieksmi? Jusu doktorāta ārsts izrakstija man zāles uz kuram man sākas alargija un man saka, ka ta ir mana problēma, nevis viņu.

Nācās steidzami vērsties pie cita dermotologa, citā slimnīcā, kurš man arī palīdzēja. Ja ta nebija alergija, man sakas ekzema, kas ir vēl sliktāk.

Pēc 5 stundam man atzvanija tā ārste no Vilandes doktorata, prasot kas par problēmu. Es teicu ka man jau nav problemas, bet jums gan ir ar smadzenem kaut kas.

Šausmīga vieta. Neiesaku tur versties. Ļoti rūpja, neprofesionāla attieksme.