www.sudzibas.lv Viļakas Pasta nodaļa Par nekaunīgu izturēšanos apkalpojot

Viļakas Pasta nodaļa - Par nekaunīgu izturēšanos apkalpojot

Labdien!
Esam (grupa pensināru) lielā šokā par Viļakas asta nodaļas ieilgušo problēmu, tas ir, pasta operātores Tatjanas attieksmi pret klientiem. Šajā gadījumā - pret klienta laipnību tike atbildēt ar operātores agresīvo attieksmi un izteicieniem, vienkārši varis nav iespējams ieet Viļakas pasta nodaļā bez bailēm, ka tulīt tik nikni atbildēts, pasviesta pasta kvīts un nerunājot jau par izķēmojošajām mīmikām, kas attiecinātas uz vecākiem un netik tīkamākiem klientiem no operātores puses. Bieži stāvot rindā, kas arī lēni kustās uz priekšu, ir manāms, ka operātore ignorē valsts valodas prasības valsts iestādē un runā krieviski ar klientiem, kas dažreiz neizprot līdz galam krievu valodu par ko operātore klaji izrāda nicinājumu. Mēs visi esam cilvēki, bet ši nav nu ir pārāk ilgu gadu laikā ieilgusi necieņa pret klientiem!!! Šāds darbiniek tikai bojā Latvijas Pasta vizuālo tēlu! Pieņemiet reiz mērus, ja jau šajā pašā pasta nodaļā tas tiek ignorēts!
Ar cieņu - grupa pensionāru.

B

P podzija 07.07.2014

Nav ko valkāties bezjēgā pa visurieni! Ja paskatās, šķiet, ka citu cilvēku nav, vieni vienīgi pusplānprātīgi pensionāri. Noriebušies kā rūgta nāve! Ejiet dārzu ravēt, maitas!