Viktors &Co Dobelē aiz upes privātserviss - slikts serviss

Privātserviss Dobelē aiz upes , Viktors ar palīgu . Līdz šim viss bija labi, bet š.g. janvārī vīri nebija kā vīri.... Nomainija pečku , strādāja ātri , nepilnas 7 stundas. Bet laikam par ātru , jo ieplēsuši bija stiklu priekšējo , par ko mani neinformēja . Bija loti sasnidzis viss , neievēroju uzreiz , aizbraucu , pēc tam tikai sāku pētīt. Aizbraucu pie viņiem nākošajā dienā , bet ,kā jau biju gaidījis , neatzinās savos nedarbos ,palīgs teica ,ka pats esot ieplēsis, viņi neesot vainīgi . Tāda , lūk , attieksme . Tagad stikla nomaiņa izmaksās man ap 100 eiro , jo ar tādu TA nevar iziet.Cien , meistar Viktor un viņa palīgs , neuzskatiet savus klientus par lohiem !!! . Jāizdod arī kāda tāme tomēr , kā to dara cits Dobeles serviss (Baltic pie autoamatnieka Dobele -1, kur viss kārtībā , ļoti laba attieksme pret klientu visādā ziņā )

Dr DooM 19.08.2016

Ko tu blamē labu meistaru , pats to stiklu saplēsi un tagad čīksti ! Vēl tev jautājums , ja tev tā skāde notika janvārī , ko tad tik sūdzību uzrakstīji 10 jūnijā - tad tik laikam ka ieraudzīji :D ? ? ? Izskatās pēc kārtējās cilvēka nomelnošanas ....!

J jānis Zarovskis 19.08.2016

Tā nav nomelnošana . Vienmēr esmu cienījis Viktoru kā izcilu meistaru , vienmēr viss bijis labakajā kārtībā . Mana kļūda bija tā , ka tajā otrajā dienā aizbraucu un uzreiz nepasaucu pašu god. Viktoru . Tur sniegu šķipelēja ārā tas viņa palīgs , kurš tā arī uzreiz man pateica ,ka viņi nav vainīgi , savu darbu darot, laigan paskatījās un noteica -nu gan pamatīga šaizė... .Man nebija laika tur kasīties un nervus bojāt , uzreiz sapratu , ka ,ja es esmu uzreiz aizbraucis prom , tikai nākošā dienā atbraucot ar pretenziju , tad arī palikšu muļķa lomā ... Cien. meistara Viktora palīgs , ar kuru kontaktējos tajā brīdī vēl šobrīd var apskatīt to stiklu , kurš ir tādā pašā stāvoklī kā toreiz un kuru viņš redzēja .Visu laiku turēju sevī to notikumu , bet vairs nevarēju izturēt ,ka man katru dienu jāredz tas viss , sēžoties pie auto stūres , tapēc arī , cien. persona ,kas man raksta ,lai nebrīnās , ka to rakstīju 10.jūnijā . Kāda tam nozīme -uzreiz nakošā dienā vai 10, jūnijā ? Viēlreiz atkārtoju -stikls irr tādā pašā stāvoklī kā saņemot auto janvārī , nekas tālāk nav ieplīsis , to var joprojām apskatīt tas Viktora palīgs , ar ko kontaktējos un kurš to redzēja . Ja būs vīrs kā vīrs ,tad atcerēsies visu ļoti labi . Ja nē , tad es palieku pie savām domām . Visu vēl var nokārtot džentlmeņu kārtībā. Un cien . Dr. doom variet man droši zvanīt vai kontaktēties solīdā veidā tiekoties , tepat vien esam Dobelē . Jo sevišķi tas Viktora palīgs , ar kuru mēs tikāmies nakošajā dienā pēc auto remonta , laipni lūdzu !

J jānis Zarovskis 20.08.2016

atsaucies , anonimais Dr.Doom , ko slēpies ?

J [email protected] 27.11.2016

kas tu esi DR Doom ??? atsaucies , mēsls !!!!

Dr DooM 22.08.2016

Nepamanīji pats vainīgs , tāda jau nu ir tā sūrā dzīves skola ! Būtu tu pamanījis to skādi uzreiz pie auto saņemšanas , tad varētu celt pretenzijas , a tā vienkārši neslavas celšana meistaram .

J [email protected] 25.11.2016

šādus šarašina tipa servisus būtu jāslēdz ciet ar ārpuskārtas valdības lēmumu -kuriem nav licences , nemaksā nodokļus . Uz viņu sirdsapziņas ir 140 eiro ,ko tikko samaksāju par stikla nomaiņu ,jo nevarēju iziet tehnisko . Un te nav nekāda meistaru blamāža !!!! Tā ir rūgta patiesība ,ka viņi ir mainījuši kursu no labiem meistariem uz sūda brāļiem ... Un tā ir mana pārliecība ! Drīz pievienosies daudzi citi arī !

J [email protected] 25.11.2016

viņi tāpat nebūtu atzinušies -pārāk nekaunīgi jau palikuši savā darbībā . Pat veco pečku ,kura tika nomainīta , neatdeva , ierāva nāsīs . Ne jau viens es par viņiem sliktu domāju . Lai pārvērtē savas ambīcijas , citādi daudzus klientus zaudēs !

J [email protected] 04.12.2016

viņi vēl joprojām (tas Viktora&Co kaktu kantorelis ... ) darbojās un krāpj cilvekus ? Un valstij nodokļus taču nemaksā ... VID ir visas iespējas to pārbaudīt !