Viktors &Co Dobelē aiz upes privātserviss - slikts serviss

Privātserviss Dobelē aiz upes , Viktors ar palīgu . Līdz šim viss bija labi, bet š.g. janvārī vīri nebija kā vīri.... Nomainija pečku , strādāja ātri , nepilnas 7 stundas. Bet laikam par ātru , jo ieplēsuši bija stiklu priekšējo , par ko mani neinformēja . Bija loti sasnidzis viss , neievēroju uzreiz , aizbraucu , pēc tam tikai sāku pētīt. Aizbraucu pie viņiem nākošajā dienā , bet ,kā jau biju gaidījis , neatzinās savos nedarbos ,palīgs teica ,ka pats esot ieplēsis, viņi neesot vainīgi . Tāda , lūk , attieksme . Tagad stikla nomaiņa izmaksās man ap 100 eiro , jo ar tādu TA nevar iziet.Cien , meistar Viktor un viņa palīgs , neuzskatiet savus klientus par lohiem !!! . Jāizdod arī kāda tāme tomēr , kā to dara cits Dobeles serviss (Baltic pie autoamatnieka Dobele -1, kur viss kārtībā , ļoti laba attieksme pret klientu visādā ziņā )

Komentāri (8)

Dr DooM 19.08.2016

Ko tu blamē labu meistaru , pats to stiklu saplēsi un tagad čīksti ! Vēl tev jautājums , ja tev tā skāde notika janvārī , ko tad tik sūdzību uzrakstīji 10 jūnijā - tad tik laikam ka ieraudzīji :D ? ? ? Izskatās pēc kārtējās cilvēka nomelnošanas ....!

J jānis Zarovskis 19.08.2016

Tā nav nomelnošana . Vienmēr esmu cienījis Viktoru kā izcilu meistaru , vienmēr viss bijis labakajā kārtībā . Mana kļūda bija tā , ka tajā otrajā dienā aizbraucu un uzreiz nepasaucu pašu god. Viktoru . Tur sniegu šķipelēja ārā tas viņa palīgs , kurš tā arī uzreiz man pateica ,ka viņi nav vainīgi , savu darbu darot, laigan paskatījās un noteica -nu gan pamatīga šaizė... .Man nebija laika tur kasīties un nervus bojāt , uzreiz sapratu , ka ,ja es esmu uzreiz aizbraucis prom , tikai nākošā dienā atbraucot ar pretenziju , tad arī palikšu muļķa lomā ... Cien. meistara Viktora palīgs , ar kuru kontaktējos tajā brīdī vēl šobrīd var apskatīt to stiklu , kurš ir tādā pašā stāvoklī kā toreiz un kuru viņš redzēja .Visu laiku turēju sevī to notikumu , bet vairs nevarēju izturēt ,ka man katru dienu jāredz tas viss , sēžoties pie auto stūres , tapēc arī , cien. persona ,kas man raksta ,lai nebrīnās , ka to rakstīju 10.jūnijā . Kāda tam nozīme -uzreiz nakošā dienā vai 10, jūnijā ? Viēlreiz atkārtoju -stikls irr tādā pašā stāvoklī kā saņemot auto janvārī , nekas tālāk nav ieplīsis , to var joprojām apskatīt tas Viktora palīgs , ar ko kontaktējos un kurš to redzēja . Ja būs vīrs kā vīrs ,tad atcerēsies visu ļoti labi . Ja nē , tad es palieku pie savām domām . Visu vēl var nokārtot džentlmeņu kārtībā. Un cien . Dr. doom variet man droši zvanīt vai kontaktēties solīdā veidā tiekoties , tepat vien esam Dobelē . Jo sevišķi tas Viktora palīgs , ar kuru mēs tikāmies nakošajā dienā pēc auto remonta , laipni lūdzu !

J jānis Zarovskis 20.08.2016

atsaucies , anonimais Dr.Doom , ko slēpies ?

J [email protected] 27.11.2016

kas tu esi DR Doom ??? atsaucies , mēsls !!!!

Dr DooM 22.08.2016

Nepamanīji pats vainīgs , tāda jau nu ir tā sūrā dzīves skola ! Būtu tu pamanījis to skādi uzreiz pie auto saņemšanas , tad varētu celt pretenzijas , a tā vienkārši neslavas celšana meistaram .

J [email protected] 25.11.2016

šādus šarašina tipa servisus būtu jāslēdz ciet ar ārpuskārtas valdības lēmumu -kuriem nav licences , nemaksā nodokļus . Uz viņu sirdsapziņas ir 140 eiro ,ko tikko samaksāju par stikla nomaiņu ,jo nevarēju iziet tehnisko . Un te nav nekāda meistaru blamāža !!!! Tā ir rūgta patiesība ,ka viņi ir mainījuši kursu no labiem meistariem uz sūda brāļiem ... Un tā ir mana pārliecība ! Drīz pievienosies daudzi citi arī !

J [email protected] 25.11.2016

viņi tāpat nebūtu atzinušies -pārāk nekaunīgi jau palikuši savā darbībā . Pat veco pečku ,kura tika nomainīta , neatdeva , ierāva nāsīs . Ne jau viens es par viņiem sliktu domāju . Lai pārvērtē savas ambīcijas , citādi daudzus klientus zaudēs !

J [email protected] 04.12.2016

viņi vēl joprojām (tas Viktora&Co kaktu kantorelis ... ) darbojās un krāpj cilvekus ? Un valstij nodokļus taču nemaksā ... VID ir visas iespējas to pārbaudīt !

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes