viktorīna 45000.lv - viktorina

Labdien ! Vai kādam ir pieredze viktorīnā 45000.lv ? Cik jautajumu viņi uzdod dienas laikā ? (Varbūt kādam tas ir zinams?) Mani tas ļoti interesē, jo viena sms maksa - 0, 96 Ls...

J jānis 31.01.2011

Es domāju, ka tur laimēt ir bezcerīgi..

E Esesesseseseseses 31.01.2011

Protams, ka bezcerīgi! Nabaga dumie ļautiņi tiek uz muļķa ķerti!

P PENSIONARS-dumš 31.01.2011

Kam bescerīigi? Es jau samāksaju 22 Ls, tātad cerības piepelnijas.

E Esesesseseseseses 31.01.2011

Pensionars-dumš LOL! :D :D :D :D samaksā vēl 22 Ls, barojiet vairāk tos LNT kretīnus! :D :D :D :D

D DACE 07.02.2011

Pilnīgs ārprāts, es atbildeju uz 3 jautajumiem, par katru atvilka 0.96Ls, tagad jau 4 dienu man nepārtraukti neliek mieru, sūta katkadus sms arglaimojošiem tekstiem un t.t...pilnīgs prāta terors!!!

E Esesesseseseseses 07.02.2011

Es skatos uz Dace un domāju: cilvēks ir muļķis vai tikai izliekas par tādu un grib padižoties, ka var atļauties sūtīt sms 3x dienā pa 0, 96 Ls. Dura Tu, labāk būtu to naudiņu kādam pensionāram uzdāvinājusi, lai cilvēciņš varētu maizīti nopirkt! Zoss mljaa...

A antis 07.02.2011

Viktorīnas rīkotāji dzīvo ar saukli "Nauda nesmird" ... zemiski slauc jau tā bezcerībā un nabadzībā slīgstošos LV ļautiņus!

Šie naudas rijēji pat neuzskata par vajadzīgu atbildēt uz e-pastu, kas sūtīts uz viņu lapā ievietoto "sazinieties ar mums" e-pasta adresi!

Laikam pārāk nepatīkams ir jautājums, ar kādām tiesībām bez manas piekrišanas tiek sūtītas SMS uz manu privāto tālruņa numuru! 2 varianti .. zog/pērk kādu datu bāzi, kādam no tiempāris portāliem, kur pie reģistrēšanās esmu ievadījis tālruni (reģistrācijas noteikumos NAV minēts nekas paršādu SMS saņemšanu) vai arī mūsu mīļie, jaukie mobilie operatori "dalās" ar tālruņa numuriem :)

R Rūdolfs 10.02.2011

Es apturēju savu mammu jau pie 8 latu tēriņa, pastudēju noteikumus un uzmetu ļoti virspusēju statistiku, ja nedēļas laikā 10 000 cilvēku iztērē katrs 60Ls tad viktorīna iegūst 600 000Ls savukārt audi A4 quattro maksā sākot no 38 000... nu spriežiet paši...

Z Zinaida 10.02.2011

Hotj sami budete hoditj goloi zopoi, no lotereju propustitj nelzja, tak ze kak i ljubimie seriali po TV.

E elvijs 12.02.2011

ka to viktorinas speli apturet lai nenak mesls tads nevar apturet nak tik jautajumi pec jautajuma

E Elvijam 12.02.2011

Dabū viņu serviscentra numuru, un atsakies no šī pakalpojuma.Nākošā reizē centies atturēties no šadu lohotronu aktivizēšanas, tas spēcīgi sit pa kabatu.

V Vaņa 12.02.2011

Mjā! Šajā valstī Antiņu ir daudz!
Nu, nu! Davai sūti SMS, es Tev sasūtīšu jautājumus, bet zini uz pēdējo jautājumu Tava atbilde būs nepareiza! Tā jau es maksāšu jums! Ha!

R Rubenis 14.02.2011

Ljoti smalka kraapsjana. Kad tiksiet topa trijniekaa, jums laipni pazinjos, ka esat "paarsniedzis sms limitu" vai "papildiniet krediitu" vai tamliidziigi un cjau...

K kristaps 17.02.2011

Te auto vairs nav iespējams vinnēt, jo ir divi līderi ar nr.28386 un 29667, ja tos numurus redziet dienas topā, tad aizmiorstiet par kādu uzvaru. Papētiet, kas iepriekš ir uzvarējis un Jums būs skaidrs.
Otrkārt: jārēķinās ar 150 Ls. zaudējumu die nā...vai vairāk. Sarunu limitam jābūt vismaz 300 Ls. Nedrīkst kļūdīties, ja vēlies konkurēt ar lideriem dienas ietvaros!

N normunds 18.02.2011

ziniet ko mulku keraji driz jus dabusiet pa dirsu ka egiptes prezidents un ar visem kapkraptajiem busu aries un ka jus vispar zinit musu telefona nummurus ar kadam tiesibam jus to izmantojiet

E Esesesseseseseses 18.02.2011

Normunds, Tu vismaz pārlasīji to, ko tikko pats uzpļurzināji, dauni?!! :D :D :D :D

S sa 21.02.2011

Всегда будут лохи, которые верят и надеятся. С какой стати устоители викторин будут раздавать участникам призы? Разве это можно проверить и уличить их в мошенничестве, кто этим будет заниматься?

E Esessss 04.03.2011

Taisnība par jautājumiem līdz tam brīdim, kad pazińos; Jūsu izzińu limits ir beidzies, tad čau rasma. Vienreiz gribējās pamēģināt otreiz vairs negribēsies. Tāpat pa diršanu 60Ls pat vairāk, neiesaku nevienam. Tur ir savi cilvēki kas pie tā piestrādā. Lai aizrījās ar to mūsu naudu! ( vienalga beigās novedīs kaut kad pie nepatikšanām viņus). Kretīni!

K Krievs 08.03.2011

ar ko man letini patik, suda iekap pasi, bet vainigi visi.

Z zarinsjanka 08.03.2011

Piedodiet, bet vai mēs esam atgriezušies 80-to gadu beigās, vai arī 90 -to sākumā? No kurienes atkal tāds stulbu aitu bars? Nesen izaugušie, vai arī visus lohotronus aizmirsušie?