www.sudzibas.lv Viktorija Voitjuka Pārdod dzīvokli Meža prospekts 62-21 - Krāpniece,

Viktorija Voitjuka - Pārdod dzīvokli Meža prospekts 62-21 - Krāpniece,

Pārdod dzīvokli - Krāpniece, Meža prospekts 62-21

Neticiet krāpniecei Viktorijai, viņa novietoja sludinājumu par dzīvokļa pārdošanu, Viktorija teica konkrētu cenu, par kuru viņa pārdos dzīvokli, un atbrīvošanas periods, tā kā mēs vienojāmies, es paņēmu patēriņa kredītu par trūkstošo summu un Viktorija uzreiz pārdomāja, teica, ka draugs nepiekrīt un ka pārdomāja pārdot ...

Ja jūs nevēlaties papildu hemoroīdus ar laika izšķiešanu, izvairieties no šīs sievietes, viņa ir krāpniece un nepārdod to dzīvokli.

Продажа квартиры - Обманщица- проспект Межа 62-21 ( Виктория Воитюка 100456-11518).

Не верьте обманщице Виктории, она поставила объявление о продаже квартиры, Виктория сказала конкретную цену за которую продаст квартиру и срок освобождения, так как мы договорились я взяла потребительский кредит на недостающую сумму и Виктория сразу передумала, сказала что друг не согласен и что она передумала продавать.

Если вы не хотите лишний геморрой с тратой времени, избегайте эту женщину, она врунья - квартиру она не продаёт.