Viktorija Jerina zobārste - Slikta kvalitāte

Aizgāju salabot zobu, kas pēc tam izvērsās problēmā, kas vēl nav pārgāJusi pēc vairāk kā diviem mēnešiem.
Zobārste ievadīja anestēziju, pēc kuras protams es vairāk neko nejutu. Salaboja zobu un ielika pagaidu plombi. Tā kā pie zobārsta biju uz plkst.18.00, viņa teica, lai vakarā neko neēdu. Ta arī izdarīju pēc zobārsta uzreiz atnākot mājās aizgāju gulēt - anestēzija nebija vēl izgāJusi. No rīta pamodos un sapratu, ka ieliktā plombe ir vesels kalns, kas traucē un griežas mēlē. Nepagāja ne 10 minūtes pēc piecelšanās, ka plombe izkrita un atlikušās asās plombes atliekas griežas mēlē, ka nevar nemaz pat parunāt. Zvanīju uz zobārstniecību un teicu, ka man steidzīgi vajag izlabot vakardienas "brīnumu plombi", lai es varētu vismaz parunāt. Meitene man atbildēja, ka brīvu laiku nav, lai es nāku kad esmu pierakstīta. Biju šokā, jo kur lai tagad iet?
Tā vēl vairākas reizes sazvanījos, bet sapratu, ka šeit manu zobu neizlabos. Izrādās asās plombes paliekas man sagrieza tā mēli, ka vēl šobrīd jūtu ka tā pilnīgi nav sadzijusi.
Man nācās meklēt citu zobārstu. Ņemot vērā, nekorekto rīcību no zobārstniecības puses un tas, ka man bija jāmaksā atkal citam zobārstam par to pašu par ko jau biju samaksājusi, uzskatu ir negodīgi un netaisnīgi.
Tādēļ neiesaku šajā zobārstniecībā labot zobus.

E Elektrodnb 17.01.2024

Pie Viktorijas es jau esmu piektu gadu und nekādu problēmu nekad nebija. Pirmkārt pagaidu plombe - ir "Pagaidu". Ja jums izkrīta plombe bija jāiet un bija jānoskaidro visu uz vietas. Ja jūs gaidat vārdus "Laipni Lūdzam" tad visi jūs visu jūsu dzīvi sūtīs pa apli. Zobārsts visu darīja noteiktā laikā un ja bija jautājumi, visu laiku palīdzēja un bez pieraksta. Savus jautājumus reğistratūrai varat uzdot kādam citam, nevis jāraksta te sūdzības un pasakas.