Vijas Sniegas zobarsta prakse - Nelaipna un neiecietiga

Neiesaku bērnus vest, strādā bez smaida, neko īpaši nestāsta, nedod bērnam izskalot muti, bērnam 3 gadi, jo nospļaudīšot un viņai pēc tam būšot jātīra. Pēc 3 reizēm apmeklējuma nolēmām vairs neiet un pati dr palūdza meklēt citu zobārstu, jo nevarot strādāt, ja bērnam vecāks cenšas skaidrot. Zobu tā ari nesalaboja, uzlika pagaidu plombu, kura pēc 2 ned izkrita. Šobrīd bērns vairs neļauj labot zobus, jo sniega lija skavas mute un urba tik tālāk, kaut sāpēja.

Z

E ELLIO 27.04.2016

Es zobārstes vietā sen jau būtu Jūs ar bērnu aizfīrējusi uz institūtu,nevis krāmējusies un bendējusi savu nervu sistēmu.

A agiimagii 27.04.2016

Vajag bērnus vest pie bērnu dakteriem. Viņi vismaz parunāsies, pastāstīs bērniņam, kas notiek, būs iecietīgi. To saku pēc pieredzes - bijām pie acu ārsta. Bija jau nojauta, ka jāiet uz bērnu slimnīcu, nevis parasto poliklīniku, kur ārsts visiem viens. Sabiedēja bērnu, draudēja, ka atņems mantiņu un to arī darīja - bērns izmisumā, bļauj, pēc tam nevarējām pie ģim. ārsta normāli aiziet, jo bail bija bērnam. Mēs noteikti meklēsim ārstu, kas māk apieties ar bērniem. Lai veicas :)