www.sudzibas.lv Vija Zelča Profesionāla sūdzību rakstītāja

Vija Zelča - Profesionāla sūdzību rakstītāja

Šī kundzīte Vija Zelča, iespējams ka ir profesionāla sūdzību rakstītāja, tāpat kā daudzi citi šajā mājas lapā, kuru vārdi vai IP vairākkārt atkārtojas. Šajā saitā diemžēl var uzrakstīt da- jebko par jebkuru personu vai uzņēmumu, nomelnot to un kritizēt, pie kam, anonīmi paslēpjoties. Uzskatu, ka šis saits būtu nopietni jārediģē un jācenzē un ja kāds grib sūdzēties, tad būtu jāidentificējas, - ja vien kādam par to ir kāda interese...

P

J Joske 30.03.2011

Kur Tu redzi IP?
Un vispār, šis saist nav nekāda oficiālā padarīšana! Ir vieni, kas apdi*š normālus cilvēkus/kompānijas savu personisku un bieži vien nepamatotu iemeslu vadīts. Citi atkal šeit tikai izklaidējas un ierēc par visādiem stulbeņiem. Citi atkal naivi tic, ka šī "bedre" ir kaut kāds rādītājs par kompāniju vai cilvēku vai ko tml! :D

E Esesesseseseseses 30.03.2011

Peteris, Tu takš esi tas pats losis no Pro-Vento, ja? :D :D :D :D :D Nūūū bļāāā, LOHOTRONS! :D :D :D :D :D :D

M Maris 30.03.2011

Sitais saits preks tam, lai issplaut visas savas ieksejas netirumus . :(

M motors 19.06.2011

Suudziibas par sliktu attieksmi, kraapshanu jaaraksta, lai cilveeki zin un taadi kantori izput.Bet sheit daudzi cilveeki spodrina savus sharashkina kantorus, bet videeji statistiskais latvietis par uzmeshanas gadiijumu izsakaas-lohs, pats vainiigs.

L Lasītājs 19.06.2011

Šis portāls ir labs, jo var ierēkt par lohiem!