www.sudzibas.lv Vietalvas pagasta pārvalde pabalsta atstrādāšana

Vietalvas pagasta pārvalde - pabalsta atstrādāšana

Labdien!
Ir tāda lieta kad Vietalvas pagasta bezdarbniekiem liek atstrādāt ''40ls un un malkas naudas 60ls''pabalstus.
Mums liek parakstīt vienošanās lapu un 40stundas jātstrādā pretējā gadijumā draud nemaksāt pabalstus.
Vai tas ir likumīgi?

I

T tiktak 19.06.2012

Tāda kārtība ir arī citās pašvaldībās. Un ko Jūs cienītā domājāt? Ka jums tāpat vien visu noliks, iedos? Ar ko Jūs esiet labāka par tiem, kas paši raujas un dara, lai sev visu sagādātu? Tracina šī bezdarbnieku daļa, kas domā un uzskata, ka viņiem pienākas, viņiem vajag, jo redz viņi tak nabadziņi, apdalītie. Paši savu pēcpusi nejēdz pacelt.

Ausainītis 19.06.2012

Tie ir pašvaldību sliekšņu slīpētāji. Pavisam jauna pērtiķu suga.Radusies evolūcijas ceļā pēdējo 20 gadu laikā.

profils 19.06.2012

Protams, ka šāda "pastāvošā kārtība pašvaldībās" NAV likumīga. Tieši tāpat, kā tas nu jau "ilgtspējīgi" notiek šajā valstī un tās pašvaldībās - praktiski ikdienišķi piekoptās apzināti pretlikumīgās "vispārzināmās prakses" variantu / precedentu "shēmu" absolūtajā vairākumā.

Savukārt, attiecībā uz "morāli ētiskajiem kritērijiem" - tā ir katra personāža ekskluzīvi privātā izvēle un atbildība. Tajā skaitā, dabiski, arī attiecībā uz "pavisam jaunas pērtiķu sugas sliekšņu slīpētājiem" kas "paši savu pēcpusi nejēdz pacelt". ;) (Lai nu Radītājs pasargā jebkuru no mums / mūsu tuviniekiem no gluži reālās iespējas nokļūt šādā situācijā!...)

Tomēr, saskaņā ar spēkā esošo likumdošanu un elementāru loģiku - GALVENOKĀRT un a'priori VISA atbildība ( t.sk. arī "morāli ētiskā" ) par šādām un taml. situācijām ir attiecināma uz "likumdevējiem", kuru radītie normatīvie akti ir CĒLONIS jebkurām attiecīgajām SEKĀM. Kā arī - uz valsts / pašvaldību "lēmējvaras atbildīgajām amatpersonām" un "izpildvaras" administratīvajiem funkcionāriem, kuru piekoptā apzināti pretlikumīgā "vispārzināmā prakse" (t.sk. arī konkrētajā situācijā) ir klajā pretrunā ar "likumdevēju" radīto spēkā esošo likumdošanu.