www.sudzibas.lv Viesu nams Strenči Šmaukšanās, iedzīvošanās uz klientu rēķina

Viesu nams Strenči - Šmaukšanās, iedzīvošanās uz klientu rēķina

Viesu nama vizuālais noformējums ir ok, bet tagad pie nepatīkamā. Tika samaksāta paprāva naudas summa par viesu nama teritoriju kāzu svinībām un galdu, kā rezultātā teritorijā "uzvārīšanās" nolūkā tika ielaisti pārīši, kas kāzu viesiem paredzētā baļļā pa pliko sarīkoja orģijas (ieskaitot seksu), turklāt kailajām meitenēm ar to nepietika un celiņu izmantoja kā modes skates platformu, dižojoties ar savām formām un sāka uzbāzties kāzu viesiem - vīriešiem. Kad viesi saprata, ka tie nav "mūsējie, " izraisījās konflikts. Arī viņi esot samaksājuši un esot "regulārie apmeklētāji." Protams, ka projām pa labam nedevās. Piedevām pievēma teritoriju.Saimnieks Raimonds Bondars uz telefona zvanu atbildēja pēc kāda 20.zvana un neticēja mūsu teiktajam, administrātore Elita izliekas neko nezinot un izvairās. Epopeja turpinājās 2h, atbildību neviens neuzņēmās. Tā kā visa nauda bija jau samaksāta gan par maigi izsakoties - pieticīgo galdu (ēdiens aptrūkās jau pēc pusnakts, neapēstie siltie pazuda līdz ar galiem, lāgā pat nebija no kā salasīt uzkodas muzikantiem, ēdieni miniatūrā daudzumā, uz galda izkārtojums - kādi 10-15 cm starp katru šķīvi - standarta galdam 1m platumā, blīvi apsēdētam utt.), gan viesu namu, atpakaļ mums neviens neko nevēlējās atgriezt. Arī svingeru izpriecu zona nebija savākta un kāzu viesiem bija jāiet uz netīru džakuzī, kaut gan tika solīts, ka tiks iztīrīts līdz rītam. Viesu nama personāls (vienkāršie strādnieciņi) atzina, ka par samaksāto summu citreiz tiek pabaroti pat 70 cilvēki (mūsu gadījumā bijām 44). Reāls piemērs - rīta zupa. 10 viesi tāpat jau pēc pusnakts bija devušies prom, tātad palikām34. Zupa (katrs šķīvs ap 1, 5 LVL) nepietika 5 cilvēkiem, kas ieradās vēlāk, tātad reāli 45 cilvēku (uz tādu skaitu tika klāts galds) zupa reāli pietika tikai 29 cilvēkiem. Saimnieks mūs uzskata par idiotiem, meļiem, tādiem, kas no mušas uzpūš ziloni, ir iemācījies "atmazgāties" un "pavīpsnāt", "atrunāties" (atstrādāts scenārijs). Visi ir vainīgi, izņemot viņu.Naudas lietās orientējamies, jo īpaši tāpēc, ka pati strādāju restorānā, klāju banketus no A līdz Z un zinu, kam kā ir jāizskatās par attiecīgu naudas summu. Rodās jautājums, vai tagadējos laikos saņemot naudu 450 LVL par viesu namu un 690 LVL par galdu (15 LVL/personai) kādam vēl ceļas roka šmaukties un gandēt sev reputāciju??? Darbinieki atzina, ka tā neesot pirmā reize (gan par galdu, gan par "pēkšņiem" viesiem papildus peļņas nolūkā. Jaunlaulāto numuriņš no viesu numuriem atšķīrās vienīgi ar to, ka tajā bija šampis 3 LVL vērtībā. Paldies vedējiem, kas vismaz novietoja tajā sveces.Kāzas bija tāpat lieliskas, bet šos aspektus atcerēsimies visu dzīvi, tāpēc nebojājiet sev un galvenais viesiem svētkus. Izskats, attieksme, solījumi var būt maldinoši.Katrā ziņā - viss agrāk vai vēlāk tāpat atnāk atpakaļ.

U

L Līva 23.03.2011

Arī man ir sanacis tur iegriezties ar domu paēst-bet talāk netiku.Oficiante bija nelaipna, mazais ūķītis piepīpēts un ēdienkarte aplieta ar kafiju.Īpašnieku nepazīstu un negribu arī tam ko teikt, jo ja viņš nav pamanījis tādas lietas-viņam daudz galva par to nesāp...

U Uldis 19.05.2011

Kā viesim būtu interesanti, bet savas kāzas gan tur nesvinētu. Par 500 ls varējāt dabūt lielisku viesu namu.