www.sudzibas.lv Viesu nams "LĪVKALNS" nekvalitatīva apaklpošana

Viesu nams "LĪVKALNS" - nekvalitatīva apaklpošana

Par viesu namu "LĪVKALNS " apkalpošanu.

Viesu namā "Līvkalns" tika izvēlēts kā viesu nams kāzu svinībām. Bija smaga vilšanās visiem kāzu viesiem. Galds bija saklāts kā lētā ēstuvē. Visi ēdieni tika sasviesti nepiemērotos traukos, salāti un uzkodas nebija pirmā svaiguma. Augļu plātē kāzu viesim nācās ieraudzīt bojātu ananāsu. Siltais ēdiens visiem kāzu viesiem nepietika, un nācās noskatīties kā citi ēd. Jau ap pusnakti gandrīz visi ēdieni bija beigušies, kaut gan bija samaksāts par kāzu galdu tā lai viesiem vēl brokastis pietiktu. Pie kāzu tortes kafijas galds bija saklāts nepilnvērtīgs bez tējas un neuzsildītas kafijas. Apkalpojošais personāls atļāvās piebilst, kas tad naktī kafiju dzer. Otrā dienā pavērās bais skats uz galdiem, visi galdauti bija novākti, bija palikuši pliki galdi un gandrīz tukši trauki pavērās rīta pusē. Kaut gan bija paredzēts arī brokastu galds. Apkārtne nesakopta, zāle nenopļauta, un arī lampas viesu namā bija jāieskrūvē pašīem.
Rūgtums ir palicis vēl šodien. Kāzu nama vadītāja pat neuzskatīja par vajadzību atvainoties par sabojātu noskaņu kāzu viesiem.

R Ruslans1981 16.12.2013

Ļoti žēl, ka iepriekšējie īpašnieki ir sagādājuši tik sliktas atsauksmes tik pasakainai vietai. Mēs vairs neesam tie, kas te saimniekoja iepriekš. Sākām darbību divas nedēļas atpakaļ, mums ir burvīgs kolektīvs un centīsimies darīt visu, lai mūsu apmeklētāji justos labi. Gaidīsim Jūs ciemos un droši varat plānot savus pasākumus, mēs neņemsim drošibas naudu. :)