Viesu nams “Ķemeri” - Telpas bez apkures

Labdien, vēlos padalīties ar ļoti nepatīkamu pieriedzi ar viesu namu “Ķemeri”, kurš atrodas Jūrmalas pilsētā Ķemeros adresē Tukuma iela 2, tieši aiz dzelzceļa pārbrauktuves.

Ierodoties viesu namā, ieejot iekšā telpās jau sapratām, ka apkure šajā viesu namā ir pilnīgi izslēgta, temperatūra telpās ir tieši tāda pati kā laukā. Saprotams, ka grūti laiki ir visiem, apkure ir dārga, bet nejau tāpēc mums ir jācieš un jāpaliek aukstā numurā.
Ieejot pašā numurā secinājām, ka arī tur apkure ir atslēgta, radiātori ir pilnīgi auksti un stāv blakus vecs sildītājs, kas telpu knapi sasilda līdz 15 grādiem.
Labi, sadomājām, ka aiziesim un paprasīsim vēlvienu sildītāju pie viesnīcas administrātora, lai atrisinātu šo problēmu, uz ko atbilde bija noraidoša. Kad pateicām, ka numurā nav reāli uzturēties dēļ aukstuma, administrātors tikai pasmējās par mums un citēšu viņa vārdus “Jūs atbraucāt šeit atpūsties vai sildīties?” Nebūtu manas pieklājīgās manieres tad šis administrātors noteikti dabūtu “pa purnu” par šiem “jaukajiem” vārdiem.
Tas pielika punktu visam un mēs vienkārši savācām mantas un aizbraucām, jo pretīm nākt un palīdzēt mums neviens nevēlējās, tikai aizbildinājās ar to, ka telpas vēl nav paspējušas uzsildīties un vēlāk būs silti.

Tā kā, ja kāds vēlēsies šajā ziemā aizbraukt un pavadīt “jaukas” brīvdienas viesu namā “Ķemeri” neiesaku to darīt, noteikti visu nākamo nedēļu pavadīsiet ar iesnām un temperatūru.

R