Viesu nams kāzām - Lieliska vieta

Lasot iepriekš rakstītās sūdzības, nelabi metas. Pārsvarā neapmierinātību izsaka cilvēki, kas manuprāt paši vien vainīgi. Pirms īrējat kādu vietu, jūs taču braucat to apskatīt un par visu vienoties. Ja neesat to izdarījuši, tad jau saimnieks nav vainīgs, ka Jums pēc tam kaut kas neapmierina. Esmu pati izmantojusi šī viesu nama pakalpojumus vairākkārt. Pirmo reizi biju draudzenes kāzās, otrreizs pati tur rīkoju savu jubileju. Esmu vienkārši sajūsmā- saimniece pretimnākoša, ja vien vēlaties kaut ko sarunāt - vienmēr var atrast risinājumu. Mēs izmantojām visu viesu namu ar pirti un ēdināšanu, pilnu servisu. Viesu namā ir ļoti mājīgi, saimniece palīdz visās lietās- pat puķes saliek vāzēs un ja ko vajag, tulīt nāk palīgā. Ēdiens vienkārši fantastisks. Pirtiņā ir ļoti romantiski- tie, kas to izmantoja, bija sajūsmā. Gultas vietas ērtas, veļa tīra- balti palagi. Nākamajā dienā vēlējāmies palikt ilgāk- piemaksājām par divām stundām un neviens mūs ārā nedzina.
Un, ja jūs kaut ko esat saplēsuši, tad par to ir tikai loģiski jāsamaksā. Neredzu tur nekāda krimināla, lai par to būtu jāsūdzas un jāceļ neslava citiem.

Tā kā uzskatu, ka viss ir lieliski, ja vien paši esat cilvēki un visu sarunājat laicīgi.
Ieteikums- pirms īrēt viesu namu- vismaz aizbrauciet apskatīties, lai vēlāk nav jāpārmet, ka jums kaut kas nepatīk!

P.S. Šovasar tur tiks svinēta mana vīra brāļa dzimšanas diena. Būšu viesu namā trešo reizi.
Lai Jums veicas:)
Santa

I Inokentijs 02.03.2011

kas ta sunim asti cels, ja ne pats ! Tu tur par trauku mazgātāju strādā un piesolīja svētku galda nozagto karbonādi ??? Šausmīgi neticīgs stāstiņš, kā no pasaku grāmatas.

V vita 26.03.2011

nu, nu-es tur savas kāzas svinēju pagājušo gadu un to es atcerēšos ilgi-ja pie saimnieces laipnības pieskaitas tādas lietas kā-ieprieks vienojoties ar saimnieci vedēji gaidīja 2h kamēr šī ar kārtējo klientu runāja- kautgan pati teica viss ok brauciet un darbojieties, kāzu torti atveda 10.30 vakarā kur tā tika ielikta siltā garāžā-toreiz ārā bija 32drādi un kad jautāju vai nevajadzētu kur aukstumā ielikt?šī vedējiem pateica nu kad ledusskapī vietu nav(piebildīšu ja tas ir viesu nams tad tur vajadzetu vūt vismaz 2 reizes lielākam ledusskapim nekā parasti mājās ir)un lai vedēju mūs nomičo ātrāk!!!visi ēdieni palika visu nakti uz galda un loģiski no rīkta tiem bija smaka, nerunāsim par lapsenēm kas lida mutē iekšā, gāzēs un ēdienos-tas bija telpā, nu un vēl 100 un viens sīkums.Tas vispār nav viesu nams tā ir dzīvojamā māja par kuru kredītu nevar samaksāt un tad izdomajuši vesu namu taisīt.Nekad dz''ivē es tur neatgrieztos!