Viesu nams Gāles - Slikts serviss

Apkārtne : nekopta, bail atstāt auto.
Vietā kur mums būtu jācep gaļa... vietējie jau pumpē alińu un ir iekārtojušies
Vietējie dzer pie viesu nama kopā ar suni.
Cena:30€
No īpašniekiem sākumā atieksme jauka, pamudinoša , lai tik mēs atbrauktu, bet pēcāk jau turpinās apvainojumi...

Z zilais valis 19.06.2017

Suni neredzu. Personu ar īpašām vajadzībām gan. Kāds bija mērķis šo foto ievietošanai?

P PurvaBrideejs 01.09.2017

īpašā vajadzība ir vēl viena dvuļa

A Azik99 19.06.2017

Tur tak ir veikals, kā var aizliegt tur kādam sēdēt un dzert, jo īpaši reģionos.
Ja Jums piedāvāja gaļu cept pie veikala ieejas, nu tad ir problēma, bet neticu, ka to nevar darīt, piemēram, tajā zālienā, kur terase viesu namam.
Jebkurā gadījumā, izskatās, ka bija jāiet un jārunā, ja kaut kas nepatīk, jo Jūs samaksājāt par atpūtu. Ja viesu nams to nespēj, tad var rakstīt šeit ar konkrētu piebildi, kā viesu nams ir reaģējis.
a tā sanāk - atbraucu, nepatika, viss slikti.

A Azik99 19.06.2017

Paskatījos sīkāk šo viesu namu - tiešām čuhņa. Bet nu tak papētat uz kurieni dodaties pirms maksāt naudu.

A Abīne Ilciņa 07.08.2017

Pilnigi piekrītu!

D Daina Rudzite 01.09.2017

Es ievietoju šo sūdzību, lai brīdinātu citus.
Kā varētu diez zināt kā ir patiesībā, ja bookingā viesu nams nofočēts no labākās puses .
Aizbraucām un sākās pilnīgs sviests .
Un cilvēks "ar īpašām vajadzībām" mierīgi streipuļoja visiem līdzi pats ar savām kājām, un ik pa brīdim piesēda tajā ratiņkrēslā , viņi uz maiņām brauca ar to .
Ja nezinat patiesību nevajag nolikt manu sūdzību...