viesu nams Debess bloda

jesli reshili otmetitj prazdnik v etom meste to zaranee zapasitesj nervami,t k:bez sanitarnoj knizhki tam delatj nechego,mi privezli ssoboj naduvnie krovati(dorogoe udovoljstvie),a nam ,pravda oni skazali cto eto jumor,predjavili pretenzii,a vdrug oni s klopami?

K karina 25.09.2006

ja priehala tuda otdihatj, a ne slusatj razborki me#du nervnoj hozjajkoj i ljudmi ,kotorije menja tuda priglosili. takova obrasenija s klijentami ese ni razu v #izni ne vstri4ala. KASMAR

K karina 25.09.2006

a ese nam skazali, 4to mi hozjaev dol#ni poblagodoritj za to, 4to oni nam dali vozmo#nastj poguljatj do 4etireh utra(kak oni eto zafiksirovali ne ponjatno, naverno stojali pod oknami poka poslednij gostj spatj ne leg) Sposibo hotj Municipalov ne vizvali za gromkuju muziku

Z zuze 25.09.2006

Fui pašiem viesiem! Un zāle virs 30 cilvēkiem ir pa citu cenu,ne 250Ls, nevajag aizmirst par ko sākās strīds. Bezkaunīgi līdz vēmienam. Ceru, ka šo portālu apmeklē tikai viņu līmeņa cilvēki, tā kā nav ko. Un iesūnojusī līgava vispar bija stadijā, ka jebkurš aizrādījum tiek pārverst par traģēdiju. Nevajag mums tādus viesus. Bez tam viņi nesaprot ko viņiem skaidro par toletēm un kanalizāciju un uzpūš atagad traģēdiju. Ja paši klāj galdus ar saviem plastmasa traukiem ( uz kāzām !!!), tad paši arī novāc. Tas ir pilnīgi loģiski, tas cenā nav iekļauts.Kur lai vēl pameklēju šitās muļķības?P.S.Starp citu, viesu namu tuvākajā apkārtnē arī nav tik daudz, lai to saimnieki viens otru neapazītu. Tā kā nebrīnieties, ja citu reizi Jūsu kompānijai viss būs aizņemts.

K Kristine 25.09.2006

saimniece laikam pati padarija visu par tragediju..jums, acimredzot, tiesam jamacas runat ar cilvekiem..ja sakat runu ar pretenzijam,tad kapec jabrinas par atbildem?????viesi bij daudz,neviens nepierijas,nu a ja ligava bija stadija -te nu jums gan nav taisnibas-ta tas vinas tiesibas,vinai tacu kazas..un pa galdiem,pareiz sakot traukiem-NAV JUSU LIETA KA CILVEKI KLAJ GALDUS UN TAS NAV PATS GALVENAJS!!!!!un neviens cik redzu par galdu savaksanu jums neraksta..lieta ir tada,ka aiz dusmam jus jau bliezat savu viedokli par kazas sarikosanu,ko darit gan nav labi..un vel,rajona visi viens otru zin(pirts saimnieki),pajautajiet,mes bijam daudzas un tadas attieksmes neredzejam..piekritu tiem,kuri teica,ka jums nevar nemties ar tadu biznesu,jo te vajag stiprus nervus un pieklajibas kaut druscin..kopuma var teikt ka pirmo reizi biju kazas kur tiesam neviens nepiedzeras un atstaja pec sevis kartibu..

Z zuze 25.09.2006

Iemācieties taču beidzot pareizi rakstīt!!!! Tad jau labāk krievu valodā.Suņi rej, karavāna iet tālāk! Visiem labs nebūsi nekad.Tas nu ir fakts, neskatoties ne uz ko.P.s. pirmajam komentāram - pirmkārt tādas institūcijas kā SES nav jau labu laiku( varbūt dzīvojiet Maskavā?), otrkārt - banketzālē pēc normām nav jābūt izlietnei, suņi un kāķi drīksts staigāt, tikai jābūt potētiem. I u nas ne banja a Viesu māja!Un nevajag melot!

K Kristine 25.09.2006

J jana 25.09.2006

parasti viesu māja tiek izīrēta par konkrētu summu - neatkarīgi no tā, cik cilvēki viesojas. protams ka var skaitīt cik daudz ūdens ir iztērets tualete un cik tas dārgi maksā :)))) bet staigājoša apkārt saimniece, kura meklē izsmēķus, lai iesniegtu tos kā pierādījumus izskatījas smieklīgi. tika vienkārši prasīts - lai ļauj atpūsties līdz beigām un TAD nākt un celt pretenzijas ( ja būtu par ko)

L Ludmila 25.09.2006

cien. Debesu blodas saimnieki..ja jums interesanti to zinat,tad varu pateikt ka seit nav neviena komentarija no ligavas un ligavaina,jo braucot prom jus izrunajaties..tapec ari nav jamekle pie vedejiem vinus kontakt talrunus..jums es teicu braucot prom paldies un uzredzesanos par ko sanemu atbildi- vairak pie mums nebrauciet..man liekas ka pietiek to apspriest..

Z zuze 25.09.2006

Ne jau es iesāku.....Visu cieņu līgavainim un līgavai!Nododiet viņiem, ka es tiešām domāju, ka tas ir vi;nu darbs.Tad jau laikam te bērneļi ākstās( spriežot pēc teksta ), jo tieši līgavainis teicās šeit rakstīt, es šo portāla nosaukumu vispār nezināju. Un telefonu vajag, lai peteiktu par sabojāto šūpuļkrēslu.Vairāk pie mums nebrauciet bija domāts Jūs labā, jaukā kundze, lai Jums nav jābojā nervi.Viss, vairāk te nelienu.

Z zuze 25.09.2006

Tad jau var savest 200 cilvēkus un pateikt - a mēs taču samaksājām! Nē,mīļie,tā nav un intereses pēc piezvaniet citur un pajautājiet cik cilvēkiem kas ir domāts un cik jāmaksā ja ir par 50 % vairāk.Un ne jau izsmēķi bija pie vainas :(Piedodiet, nenoturējos, atkal ko izšpļāvu. Jebkurā gadījumā - tas ka Jūs maksājat nenozīmē - daram ko gribam, vedam cik gribam, cūkojamies cik gribam. Un man kā privātīpašniekam ir tiesības uzstādīt noteikumus. Kāpēc Jūs nesūdzaties, ka veikalā dārgas bikses, kuras nedod uz mājām vispirms pielaikot vai vispār par tām naudu prasa? Tur taču arī nosaka savus noteikumus.Tad kāpēc mums jāklusē? Mēs varam sev noteikt cenas, kādas mēs gribas, arī par to nelaimīgo virtuvi, kuru nevienam nevajadzēja, bet beigās tomēr vajadzēja, a maksāt ta negribējās! Ak žēl, neizsaucām apsardzi.Un komentāram par ūdeni - ūdens tiek attīrīts, iekārta maksā 1200 LVL, mēnesī apt. 65 LVL uzturēšanai. Tā kā tie smaidiņi lieki, ir tomēr starpība 30 vai 45 cilvēki.Un tas ir tikai ūdens.... Vajag jau nu pašiem arī mazliet padomāt par ko smīnēt un par ko nē.

Z zuze 26.09.2006

Atkal Jūs neko neesiet sapratuši ....:( Pēdējam komentāram ( ja viņš protams mani sapratīs manu valodu ) -

Z zuze 26.09.2006

JEBKURĀ VIESNĪCĀ VAI VIESU NAMĀ CIVILIZĒTAJĀ PASAULĒ JA ISTABA IR DIVVIETĪGA TAD TUR ARĪ GUĻ DIVI CILVĒKI, PLUS MAX DIVI BĒRNI LĪDZ 12 GADU VECUMAM ( TIKAI 4 ZVAIGŽŅU VIESNĪCĀS) ,JA TO PIEĻAUJ ISTABAS LIELUMS UN IR IESPĒJAMS VAI NU IEVIETOT PAPILDUSGULTU VAI BEZ ATSEVIŠĶAS GULTAS.ZEMĀKU KATEGORIJU NAKTSMĪTNĒS, ARĪ MŪSĒJĀ ,IR PIEĻAUTS VIENS BĒRNS BEZMAKSAS LĪDZ 6 GADU VECUMAM BEZ PAPILDUS GULTAS. VISĀ CIVILIZĒTĀ PASAULĒ NEVIENĀ NAKTSMĪTNES NUMURĀ NEDRĪKST GULĒT 5 CILVĒKI, NO KURIEM 3 ATNĀK AR SAVIEM MATRAČIEM.TAS NAV ATĻAUTS,BET JŪS TO DARĪJĀT!!!! TAD PAR TO ARĪ IR JĀMAKSĀ, KĀ PAR PAILDUS VIETĀM!MUMS BIJA 10 PAPILDUS GULTAS, BET MUMS PATEICA, KA NEVAJAG UN TAD NEKO NEPRASOT SALIEN AR SAVIEM MATRAČIEM! JA PAŅEM PAPILDUS GULTAS UN TAD IR PAR MAZ, TIKAI TAD IR RUNA PAR SAVIEM MATRAČIEM!NEVAJAG JAU BŪT TIK BEZKAUNĪGIEM UN DOMĀT KA JA JŪS MAKSĀJAT TAD DARAM KO GRIBAM! MUMS TIKA PATEIKTS, KA NAKŠŅOS 10 CILVĒKI, NEVIS 30.PAR TO NOVĀKŠANU- PALŪDZU SAVĀKT TIKAI CŪKKŪTI PIE IEEJAS DURVĪM UN JŪSU PAŠU KLĀTOS GALDUS, KĀ ARĪ VIRTUVI - TO PAR KURU JŪS NEMAKSĀJĀT!!! GALVENAIS JAU TAS, KA ZINĀJĀT, KA JĀMAKSĀ! VISS BEIGSIM ŠO BEZJĒDZĪGO DISKUSIJU,TĀPAT JŪS MŪSU BIZNESAM NEIRIEBSIET AR SAVAS TAISNĪBAS PIERĀDĪŠANU. SUŅI REJ, KARAVĀNA IET TĀLĀK.

Z zuze 26.09.2006

Jā banketzāle ir piemērota arī 50 cilvēkiem, BET PAR CITU CENU NEKĀ 30, PAR TO JAU IR RUNA, BET LAIKAM JAU VALODAS BARJERA NEĻAUJ TO SAPRAST JUMS!

L lina 26.09.2006

nu ocevidno vi devushka tozhe ne siljni v jazikah..vas po nachalu v ogrenete upreknuli za OTNOSHENIE K LJUDJAM,A NE ZA DOPLATU..A vot vi uze i ponesli ahineju..pochitajte shto vi sama pishete:to nevesta zamšelaja.to visu cieņu viņai,to -pogorjacilasj s daugavpilsom i meningitom,to pravo na eto imeete..i tak v kazdom vašem komentarii..mi dlja sebja vivodi sdelali..s osobennoj ostoroznostju budem znakomitsa s hozjaevami,i nadejusj u boljshinstva iz nas najdjotsa sposob sderzhatj svoi emocii i ne rasskazivatj ljudjam o vashih nedorabotkah(līgumi,noteikumi un tt),a cto kasaetsa vasego znanija grammatiki-to ono toze siljno hromaet i zapas poslovic pro karavan u vas malovat..vobsem,posle draki kulakami ne mashut.Barjer u vas i tochno ne jazikovij.....

Z zane 16.07.2009

grib visu pa lēto un ļoti daudz...it sevišķi krievu ļaudis...strādājam tādā nozarē, tie kas var atļauties un naudu nav žēlojusi tiem viss ir vienmēr bijis labi, tie kas rēķina katru gaļas gramu utt. tiem vienmēr šie pasākumi beidzas ar skandāliem... varu tik teikt ja grib pa lēto tad lai priecājas kultūras namā!!!MUMS ARī pieriebjās tīrīt pievemtās istabas un piedirstos palagus utt...viesu nams no rīgas puses!!!

A Anta 04.08.2010

Zane/Zuze (pēc visa spriežot viens un tas pats cilvēks) ļoti nepieklājīgi runa par klientiem. žēl ka neesat sapratuši ka pati efektivāka reklama ir no cilvēka cilvēkām, bet ja Jūsu klienti tik neapmierināti un Jūs tik rupja, šaubos ka Jusu biznesām tas ies par labu.

а Анастасия 19.12.2011

Невероятно гостеприимный и радушный гостевой дом. Доброжелательный персонал и хозяйка. Прекрасная кухня. Все наелись от пуза, а что осталось, нам запоковали домой. Отдыхали до 6 утра, нам никто слова не сказал. Всё было подано в нужное время. Организация на высшем уровне. Они ещё нам скидку внушительную сделали. За 6 лет организации подобного рода мероприятий, это было лучшее место для проведения. Всем рекомендую.

Коллектив компании
A/S "Balticom".