Viesu Nams Bille - Aukstums

Parasti šādi nesūdzos par katru sīkumu, bet jautājums - vai tas ir sīkums?! 2015. gada 10. oktobrī Viesu namā Bille, mans draugs uz dzimšanas dienu vēlējās man sagādāt pārsteigumu un rezervēja jaunlaulāto numuriņu. Ārā termometra stabiņš pa naktīm jau ir zem nulles, bet veicot rezervāciju saimniece piemirsa pateikt, ka istabiņā nebūs apkures!!!Iedeva mums 2 sildītājus- pūtējus, kuru nav arī nemaz tik klusi. Rezultātā pavadot pūtēju troksnī aptuveni 5 stundas, istabiņa uzsila vismaz tik tāla, lai varētu novilkt nost ārā drēbes. Taču pagulēt visu nakti tādā troksnī nespēju. Tāpēc izslēdzām aptuveni ap 12 naktī. No rīta protams, istaba atkal bija auksta. Tā, ka pārbīdīties uz citu gultas pusi nemaz nevar, jo gulta ir auksta!!! Kur nu vēl pa taisno no gultas aizskriet uz wc bez drēbēm...Vēl bonusā tam visam arī baseins viesu namā ir aukstais, pa ko arī vajadzētu brīdināt vismaz mājaslapā vai telefoniski!!!! Un vienu gan saimniece pateica uzreiz- pavārs tajā vakarā nebūs, līdz ar to ēdināšana arī nebūs iespējama, nu vismaz labi ka to pateica laicīgi. It kā sīkumi, bet dzimšanas diena sanāca pavisam bēdīga, jo tomēr cilvēki brauc atpūsties, lai tas būtu arī komfortabli, nevis mācīties izdzīvošanu un maksāt par to vēl pieklājīgu summu!!!Saimniecei neko nepateicām, jo citādi likās jauka, bet mēs laikam pārāk šokēti par apstākļiem. Par kuriem būtu CILVĒCĪGI BRĪDINĀT!!! Nevis mēģināt ar noklusēšanu (apmānu) nopelnīt naudu. Skumji :(

J

S Spidumi.com 12.10.2015

Izklausās tiešām bēdīgs piedzīvojums, un ko tad viesunama īpašnieki iedomājās ka pēc šādas nakts cilvēki viņu viesunamu ieteiks tālāk?

donna b 12.10.2015

Slikti, ka vispar neko neteicat saimniecei. Varbut vina ir rudita, vinai skita ka viss bija ok un tad citi viesi ari sals. Var tacu ari pieklajigi pateikt.