Viesu Nams Bille - apkalpošana

3.08.13 apmekleju draugu kazas. Par vakara mielasta vietu tika izvelets viesu nams Bille. Par pasu viesu namu neka slikta pateikt nevaru, skaista vieta,labi galdi,bet noskanu sabojaja viena no viesmilem. Pirmam kartam jau ta apgerbas divaina modela svarkos,kas varbut deretu kaut kam,bet ne kazam kur nu vel ka apkalpojosam personalam,bet trakakais bija tas ka vinai bija maika bez piedurknem. Bridi kad meitene lika sulu uz galda vina ar savu garo zirgasti iesita man pa seju un pat nepadomaja atvainoties!!! Un trakakais, ka taja bridi sajutu sviedru un alko apvienojuma smaku. Tas nu bija pa traku, visa estgriba pargaja un pat brokastis ieraugot so personu atausa briesmiga aina. Nozeloju ka nepajautaju ipasniekiem vai tiesam vini nevar kaut humpalos nopirkt pieklajigu apgerbu savai darbiniecei lai nebojatu viesiem vakaru. Zel ka del viena cilveka totali tiek sabojats priekstats par visu kopuma.

Z Zvezda! 08.08.2013

A chego ti zdesj zalueshsja? nado bilo tam nachaljstvu govoritj!

A arta orbule 18.09.2023

tur nav kam sūdzēties, jo neviena nav, atnāk viena dāmīte izspurušiem matiem, zeķēs, bez apaviem un saka ka ir saimniece

S Sunis 11.08.2013

oi, kundzītei trāpīja mati pa seju, meikapu sabojāja, tagad citi vīrieši negribēs iz.rāzt. Pati jau laikam mironis, jo nemaz nesvīst, jo ir gandrīz mironis. Esi pati cilvēcīga.

A arta orbule 18.09.2023

ļoti slikts serviss. neviens nesagaida recepcijā, zvaniņš, lai kādu pasaukt nav, piezvanīt, lai pasauktu nevar, jo nekur nav zonas, TV nestrādā, visu laiku pārlec kanāli. Logu ar nevar vērt vaļā, lai izlaistu mušas, jo blakus kāds daudzdzīvokļu mājās trimmerē pagalmu.