www.sudzibas.lv Viesu nams attieksme pret klientu

Viesu nams - attieksme pret klientu

Kad nobraucot n-desmit kilometrus, sekojot pieticīgajām norādēm, pa Ādažu poligonu, kur no katra pudura bija jaušams NATO tanku stobru saltums, tomēr atradām "blakus Ādažiem " esošo Leiputriju, vēl nezinājām vai paliksim tur tikai uz vienu nakti vai ilgāk. Viesu māja ar silto ūdeni tiek apgādāta ar saules enerģijas palīdzību, un tā kā šī nebija bijusi saulaina diena, kļuvām par civilizācijas upuriem un lietojām aukstu dušu, par ko gan iepriekš vajadzēja brīdināt no administrācijas puses. Punkts visam tika pielikts, kad laiski baudot dabu uz terases un plānojot pēcpusdienu, ar grīdas lupatām rokās iedrāzās apteksnes un izrādīja neslēptu sašutumu, ka mēs vēl neesam izvākušies. Kad iepriekšējā vakarā iekārtojāmies un teicām, ka vēl nezinām cik ilgi paliksim, administratoram gan vajadzēja brīdināt, ka nākošā dienā jau būs citi klienti.
Ieteikums : pirms atpūtas Leiputrijā, slēdziet juridisku līgumu, ieteicams notariāli apstiprinātu.

J

P pff 23.08.2011

Par silto ūdeni - slikti, ka tā. Par palikšanu uz vēl vienu dienu - no rīta vajadzēja pašiem pie administratora pieiet un visu sarunāt (nez, šiem tas pašiem jāuzmin?)