Viesu nams - Apkalpošana

Meklēju viesu namu lai rīkotu uzņēmuma sporta spēles, un par cik vēlējāmies lai netālu būtu jūra tādēļ arī izvēlējāmies šo viesu namu. Pasākumam jau gatavojāmies jau 5us mēnešus iepriekš un tā vien sanāca, ka visu šo laiku mums ar saimnieci nesanāca iepazīties un kontaktējāmies tikai caur telefonu - attieksme bija ļoti jauka līdz brīdim, kamēr mums visiem 40 cilvēkiem pasniedza pusdienas (pusdienas bija pasūtītas uz 50 cilvēkiem)... pusdienas bija uztaisītas, lai varētu paēst labi ja 25 cilvēki. Kotletītes bija 4 cm diametrā un katram cilvēkam pa vienai kotletītei', un kad saimniece ieraudzīja kad mans kolēģis paņēma 4 vai 5 kotletītes - uzsprāga un teica: "Ja Jūs tā ēdīsiet tad visiem nepietiks...!" Tad tālāk sekoja saruna ar saimnieci – teicu, ka visiem nepietiek ēdiens kāpēc tā? Atbilde: "Jūs nemaz tik daudz nemaksājāt... un vai zināt cik maksā kartupeļi, un ja visi ņem pa 5ām kotletēm tad jau, protams, ka visiem nepietiek. Es strādāju pēc standartiem un esmu vislabākā un mani neviens nevar pārspēt..." Standarts bija divi kartupeļi uz cilvēku un mini kotletīte! Ēdienkartē bija paredzēta arī mērcīte, saimniece pati nolēma sevi neapgrūtināt un neuztaisīja - visi ēdām sausus kartupeļus ar gaļu un salātiņiem!

Ar bailēm gaidīju vakariņas, bet vismaz ar vienu ēdienreizi bija puslīdz kārtībā, bet, protams, tie cilvēki, kuri bija ilgāk aizķērusies jūrā atnākot - ēdiens jau vairs nebija! Visas ēdienreizes bija ar 1-2 stundu nokavēšanos.

Brokastis... bija paredzētas 9os no rīta. Cilvēki, kas pamodās pirms 9iem vēlējās iedzert kafiju - saimniece prasīja par to naudu ar tādu tekstu: "Jūsu kafija vēl nav gatava!" Brokastis pietika visiem iespējams, ka šo ēdienreizi izglāba kolēģi, kuri jau pa nakti bija aizbraukuši projām :) Cilvēki, kuri modās vēlāk pēc brokastīm un meklēja kafiju saimniece teica: "Jūsu kafija jau ir beigusies!" Atkal par kafiju vajadzēja maksāt!

Man bija nesamaksāti vienīgi 20 Ls ko domāju nemaksāt pēc visa piedzīvotā! Saimniece pati no rīta nāca prasīt: "Jums vēl ir palikuši nesamaksāti 50 Ls!" Bija vienošanās tikai par 20 Ls, teicu, ka nemaksāšu un uzskaitīju viņai visu kas mūs neapmierināja:
1) nepietika ēdiens
2) Pašiem trauki bija jāvāc (saimniece atbildēja: 'Kaut kas jau pašiem arī jādara un nav te nekāds 5 zvaigžņu hotelis
3) Grīda netīra, galdi nenoslaucīti
Tad saimniece piedraudēja: "Jūs no teritorijas neizbrauksiet, kamēr uz galda man nebūs nolikti 25 Ls (atkal summa tika nosaukta cita)!"

Mīļā miera dēļ samaksājām 20 Ls, lai jau tiek, ja tik ļoti svarīga bija tā naudiņa un, protams žēl, ka paši savas kļūdas neredzēja un līdz pēdējam brīdim saimniecei bija pārliecība kas viss bija vislabākajā kārtībā!

Visiem kas plāno kādu kopējo sadarbību ar šo viesu namu - gribu ieteikt sastādot ēdienkarti vienoties arī par gramiem, jo savādāk var sanākt, ka kāds būs nepaēdis. Iesaku arī pirms pasākuma iepazīties ar saimnieci Maritu arī personīgi! Pēc savas pieredzes teikšu godīgi, ka pirmais iespaids var būt maldīgs un aiz smaida atklājās vēl citas īpašības! Esiet ļoti uzmanīgi ar šo viesu namu.

Par pašu viesu namu kā nakšņošanas vietu neko sliktu nevar teikt – telpas ļoti mājīgas un labi iekārtotas (ja nav bail no zirnekļiem), tikai ļoti žēl, ka saimnieki neprot izmantot savā labā to kas viņiem pieder...