www.sudzibas.lv Viesu nams Aļņi negodīga attieksme

Viesu nams Aļņi - negodīga attieksme

Sīkumos neiedziļināšos, bet pateikšu tikai vienu pirms izvēlaties šo viesu namu kārtīgi izrunajiet visu ar saimnieci.Un nekadas naudas nemaksājiet pirms nav parakstīts līgums, kurs ir sīki un smalki ar saimnieci izrunats, lai viņa pēc tam nevarētu teikt, ka tas punkts uz to neattiecas.Gatavojam sūdzību PTAC un pēc tam jau redzēs kam taisnība.Cita reizē mēs būtu tur atgriezušies vairakkārtīgi, būtu ieteikuši saviem draugiem.Bet pēc dažam niansēm no saimnieces puses ir palicis tikai rūgtums un vilšanās.Žē, ka šajos laikos, kad par katru klientu būtu jācīnās, joprojām sastopamies ar BIZNESMEŅU alkatību un negodīgumu.
Lai jau viņiem veicas, tikai jāuzmanās, ka nenonak zem bankas āmura, jo nav attieksmes-nav klientu, nav klientu-nav ienakumu, nav ienakumu-ir BANKROTS.

D

A Aija E 26.10.2017

Reizēm tiešām var tikai apbrīnot cilvēku talantu meklēt slikto. Nupat nedēļās nogalē nosvinēju viesu namā savu jubileju. Protams, biju vispirms apskatīties. Protams, bija līgums, kur viss tika uzrakstīts, tādēļ nekādi jautājumi neradās.Viesu nama saimniece ir ļoti zinoša, viņas ieteikumi bija profesionāli un pamatoti, kopsaucēju gan ēdienkartē, gan dekorācijās atradām ļoti ātri. Viss bija lieliski, viss līdz sīkumiem pārdomāti. Galda dekori, ziedu vāzes, ēdiens, apkalpošana, elegantā un tajā pašā laikā tik mājīgā svinību zāle, gaumīgās istabiņas nakšņošanai, brokastis, jaukā pirtiņa. Fantastiska vieta svinībām.