www.sudzibas.lv Viessmann Nekvalitatīvs produkts

Viessman - Nekvalitatīvs produkts

Viessman vitopend 100 - iegādājos - 1) sūknis nav balansēts, rezultātā korpus vibrē un ik pa brīdim ieiet rezonansē radot nepatīkamas skaņas. 2) 3 gaitas vārsts regulāri jāmaina vai jātīra, jo pēc vasaras vairs neieslēdzas apkures režīms, 3) pārstājam katlam kurš nav turbo, iespējams nepareizi izveidota sadegšanas pēc kamera un šad tad atsit atpakaļ atgāzes pēc karstā ūdens ņemšanas.

Ja tas būtu pirmais katls - domātu ka tā ir jābūt!

Atbilde no Viessmann Support Pārstāvja atbilde 29.03.2017

Labdien , labprāt vēlētos tikt skaidrībā ar jūsu problēmu . Atsūtiet lūdzu pirkuma dokumentu , tā mēs varēsim izsekot katla ražošanas nianses un garantijas talonu lai mēs varētu sazināties ar mūsu autorizēto servisu kurš ir veicis katla iedarbināšanu . Ir daži jautājumi :
1) no kā jāatīra 3-gaitas vārsts , katlā nav materiālu kas reakcijā ar ūdeni varētu radīt jebkādus netīrumus ?
2) kura no servisa firmām ir konstatējusi jūsu minētos defektus ?

Ar cieņu
Raimonds Pakšķis