Viesnīca Bi 121 - Apkalpošana

Gribēju uz vienu nakti noīrēt istabiņu. Bet, apkalpošana ir vienkārši šausmīga. Tiku tikai līdz rezervācijai. Piezvanīju uz norādīto numuru. Pirmkārt paceļ sieviete un runā visu krieviski, otrkārt - nekādu pieklājības normu: ne labdien, ne stādās priekšā, ne viesnīcas nosaukumu. Pašai jāzīlē vai piezvanīju pareizi! Labi, uz jautājumu vai varētu noīrēt istabiņu, bija rupja atbilde, ka viss aizņemts. Atkal: ne uz kuru laiku, ne cik ilgi! Kad kaut kas tika piemetināts strauji krieviski, ko es nesapratu un pārjautāju, man tika uzbļauts!! Kad jautāju, vai uz manu vēlamo datumu arī viss aizņemts, sāka meklēt un skatīties. Nekad mūžā tā nebiju runājusi pa telefonu, kā ar kādu kaimiņu Natašu, nevis klientu!!!
Labi vien, ka viss aizņemts, jo ja tāda apkalpošana pa telefonu, vēl rūgtāk būtu bijusi pieredze tur nakšņojot!!

ā

L Latio Fox 11.05.2012