www.sudzibas.lv Viensviens.lv no konta nozakta nauda

Viensviens.lv - no konta nozakta nauda

Atsakos no pakalpojumiem. un gribu saņemt savu naudu atpakaļ. Jo darījums tika veikts bez manas piekrišanas. Maksājums tika veikts no mana bankas konta. Mans vārds ir Jānis Bole. var teikt ka tika nozakta nauda. jo cilvēkam bija pieeja manam bankas kontam. Cilvēks kas to izmantoja iespējams sauc Liene Vecgaile. Un es tiešam vēlos saņemt savu naudu atpakaļ.

J

C critical thinker 24.10.2017

ne jau šeit tev kaut ko atdos

P PurvaBrideejs 24.10.2017

sorry, nedosim

C CastorTroy 24.10.2017

Nu tak runā ar savu Lieni, ko te raksti... Lai atdod, vai atstrādā!Citu variantu tev nav!

C critical thinker 24.10.2017

ja pats pieļāvi, ka viņai bija pieeja (zināmas paroles, kodi), vari sūdzēties kaut uz Mēnesi... tā jau ikviens azartnieks sāks apgalvot, ka nav pats maksājis

T tadumtss 24.10.2017

Vai tad viensviens.lv tev kaut ko zadzis ?
Sākumā tiec galā ar visādām Lienēm, un tad vaino citus savā vieglprātībā!

MacBeton 24.10.2017

:-D

Оккупант 24.10.2017

varbūt viņa strada par tiesu izspildītāju? viņi nozaga un nozaga es to tiešam zinu. rakstu viņiem NEATDOŠU. bēt vienalga bez mana piekrišana nozaga un nozaga. laikam zin gan loginu un parole. ak šausmaus.