www.sudzibas.lv Viensviens.lv Krāpšana, pazūd laimēta nauda no konta.

Viensviens.lv - Krāpšana, pazūd laimēta nauda no konta.

Par www.viensviens.lv iepriekš neko sliktu nevarēju teikt. Bet šoreiz notika kaut kas nesaprotams. Ieskaitīju piektdienas vakarā ap plkst. ~20:10 10euro lielu iemaksu norādot bonusa kodu P80 par kuru saņēmu 20 bezriska griezienus. Protams tos iegriezu, šoreiz caur mobilo telefonu + iedava ~0.30centus (smieklīgi) Turpināju griezt citas spēles tās arī neko nedeva, kad palika kādi 3euro kontā iegāju Book of Dead Play N Go spēlē.. griezu pa 0.10euro centiem, kad palika precīzi neatceros ~1euro kontā iedava brīvspēles (10griezienus ar J simbolu) Kopējo laimestu ap ~11euro..
Izgāju no kazino sadaļas uz sākumu, lai pārliecinātos ir laimēta summa un izgāju-izlagojus no konta.
Pēc 2 stundām iegāju velreiz šajā paša www.viensviens.lv kontā un skatos, ka tajā vairāk nav laimētas summas... ir palikuši tikai 0.69euro centi. Un interesantākais ir tas, ka transakcijas vēsturē nav redzams, ka būtu bijušas brīvspēles un laimēta nauda. Vienkārši pazudusi informācija un laimētā nauda no transakcijas vēstures. Live čatā atbildēja ka viss sistēma ir redzams un ka neko nēsmu laimējis.. šo lietu izskatš 48h laikā. Šodien atnāca atbilde uz epastu, ka neko neesmu laimējis, ka viss ir redzams, nekas nevarējis noiet greizi, nekādu kļūdu erroru nav redzams. Principā tas viss ir izdomāts no manas puses :D
Baigās šausmas nav notikušas par 10euro bagātāks nekļūšu, bet nu tomēr pirmo reizi ar ko tādu esmu saskāries!
Veiksmi Jums! Bet tomēr neiesaku izmantot 11.lv portālu, pats pēc šī gājiena vairāk neizmantošu.