Viensviens.lv - Krāpšana

Kazino vieta viniem ir kaut kadi affiliati, kas nav no Latvijas. Kkadi krupje nez no kurienes. Vispar nevar saprast ko vini tur transle...Speleju tipa "online" kazino ta saucamaja ruleti.
Kad izskatas ka bus vinnests, teiksim esi divas reizes zaudejis un treso reizi ar triskarsosanu izkrit, nemot vera interneta atruma un signala atskiribu pedeja mirkli vini tev pazino ka "likmes saja galda vairs nav iespejamas" pec ka tu pilnigi reizi ka izkrit tev vajadzigais cipars! bet viss vinnests tiek anulets del nesaprotama iemesla!
Esmu daudz spelejis ruleti, bet nekad un nekur ar dazadiem panemeniem neesmu tik bezcerigi un absoluti visu zaudejis! Pilnigs feik!. Vini dara ta ka atspogulojot galdu, kad vairs neredz krupje iesledz vajadzigo video kas jau ieprieks ierakstiti ar zinamiem rezultatiem, tas ta atkariba no likmem kas ir taja bridi uzliktas, ta, ka ja uzlikusas vairakas personas, lai zaudetu lielakas likmes kas taja bridi ir. Ja tu esi vienigais pie galda, tad vispar vari darit ko gribi, neko nevinnesi. Tas ir absoluts nonsenss zaudet 400 eiro un pat pa to laiku nebut plusos vairak ka 30-40. Un tas r kadiem 7-8 piegajieniem! Nekad nav bijis dzive ta ka pilnigi visi tie 7-8 piegajieni beidzas ar izgasanos. Un es nespeleju uz šaru liekot lielas summas uz paris cipariem, es speleju ar sistemu kad nenosegti ir mazak ka 1/3 galda un pie sada varianta varbutiba ka 3-4 reizes pec kartas neizkrit vajadzigais cipars ir no 1 lidz 3.5% UN VISAS REIZEES man iestajas sadi gadijumi! Visas! Tas ir pilnigs pipec, es vinneju maksimali padsmit eiro, bet NEVIENA LIELAKA LIKME praktiski nav izgajusi. Pienemu ka tas atkarigs ari no ta ko citi dalibnieki liek uz galda, bet izskatas ka tas ir vnk feiks ko viniem saliek robots lai tu redzi cik un uz ko liek "citi".
Pilnigs arprats. Sava dzive neesmu redzejis sadu uzmetienu

Dainis 19.10.2017

Šeit drīzāk vajadzēja pie speciālista pa atkarībām vērsties nevis sūdzībās.

M Metall 27.10.2017

Tu stipri kludies! Un zini kapec? Si irSPELE un ka jau jebkuraa spelee tur ir savi noteikumi un jabut GODIGUMAM! Seviski ka spele notiek attalinati un tu neko nevari parbaudit un ietekmet. Par to ari iet runa!
Es neesmu atkarigs ka tu to iedomajies, bet ir speles noteikumi, ir varbutibas teorija un ir ta ka tu vari gan zaudet, gan vinnet un es to pienemu! Es pienemu to ka teiksim rulete ir paris procenti varbutibas ka tu drizak zaudesi, un konkreti videji 51.5%, bet ne VISU! Ja tu neredz atskiribu, tad neraksti neko! Tapec ari si ir sudziba, jo ta nav godiga spele un godigs zaudejums kas ir japienem, bet KRAPNIECIBA! Tur ari ir ta atskiriba. Pie specialista man nav javersas, es tukstosus nenospeleju.

B bonueno33 14.11.2019

Tev pašam speciālista palīdzība vajadzīga. Tu arī māmiņu forumos lien un māci viņām bērnus zīdīt vai prostitūtām minetu taisīt?:D

Ventilators 19.10.2017

Jums kā atkarības cienītājam, naudas kā spaļu. Es smēķēju, bet nerakstu, ka akcīze cēlusies un celsies un man būs jāpērk dārgāk.

T Tong Po 19.10.2017

Runa jau par citu! Tev tak cigaretēs neviens iekšā nepako pieneņu kātus, tajā pat laikā sakot, ka iekšā ir tabaka, vai ne? Sūdzības autors runā par iespējamu krāpšanu, nevis par izmaksām

M Metall 27.10.2017

Ventilator, izlasi manu postu iepriekseja komentara un Tu visu sapratisi. Krapnieciba ir krapnieciba! Lai Tev butu adekvats piemers preti tam ko esi ierakstijis, iztelojies situaciju ka Tu ka atkarigais nav uz veikalu un velies iegadaties cigaretes par lielaku cenu neka vakar, jo celusies akcize...Tas ir lidzigi tam ka es velos uzlikt dazas likmes un ne jau aiz sapna un velmes 100x karsot vinnestu, jo tas nav reali, bet vnk azartam un es ari esmu gatavs zaudet nedaudz vairak neka vinnet, lidzigi ka Tu gatavs lielakai akcizei...Bet te bac! tu nac uz veikalu un tur ,ka ari blakus veikala, un VISUR cigaretes palikusas 20x dargak! Ja, 20x dargak! Pacina maksa 70 eiro! Jo , saproties, valdiba pienema super atro likumu vakar un citas cigaretes nav pieejamas, tikai si tik dargas...Ko teiksi? Neko nerakstisi nekur? Mosties! Tu izskriesi ielas un rakstisi uz katra stura ka Tevi uzmetusi valdiba un ka ta ir KRAPNIECIBA! Tad ari tu saprastu ko nozime but gatavam inflacijai, akcizes celsanai un citiem plus-minus saprotamiem procesiem adekvata apjoma un ko nozime kad Tevi apzog un ir KRAPNIECIBA ZEm OFICIALA KAROGA! Juti? Tad ari neraksti to ko nevari traktet adekvati

N No fear 26.08.2019
Nav iespējams laimēt

Nav iespējams šajā kantorī kaut ko laimēt, neiesaku nevienam spēlēt, tūkstošiem ir nospēlēts, laimestu nav vispar, bonusu daļai vispār varat nerakstīt, neviens jums bonusu nedos, vienu vardu sakot šarašina kantora