Viensviens.lv - Krāpšana

Neļauj veikt likmes, naudu ieskaitīt, protams, ļauj. Pie veiktas LIVE likmes tiek uzrādīta kļūda: ERROR HAS YET NOT BEEN DEFINED. Klientam ir jāzīlē, kas par kļūdu. Tad, kad koeficients smagi uzkāpj, piemēram, no 1.5 (ko neļauj kļūda) uz 3 (kas ir gandrīz neiespējami laimēt), tad likmi veikt atļauj. Normāla cilvēku čakarēšana un naudas pelnīšana no viņu puses.

Live čatā tiek runāts, ka lapa ir jauna un tāpēc. Kāda velna pēc tad nepabeigta lapa ir jālaiž tiešsaistē, kad runa iet par naudas savas ievietošanu un laimēšanu/zaudēšanu? Vienīgais, kas laimē, pašlaik, ir viņi.

R

G Gonah 22.08.2016

Ieliku pie viniem 5 eur uztaisiju 25 griezienus ar 0.20 eur likmi..un iedeva vienu vienigo liniju ar laimestu 0.04 eur.Nevienam neiesaku pat registreties!!!