Viensviens.lv - Krāpšana

Pārskaitīju 130 euro pirms jaunā gada uz savu spēļu kontu neienāca, pārskaitīju šogad 130 euro, atkal neienāca. 11.lv man tagad parāda 260 euro, bet viņi neliekas ne zinis. Vārdu sakot krāpnieki. Spēlēju likmes palielinājums, samazināju vienalga neko ne vinnēju. Laikiem raustījās. Mīļie kolēģi, šitas kantoris nav tā vērts, lai viņā iegūldītos. Krāpnieki.

14.01.2020

G

S Sierins112 14.01.2020

Nē nu sūdzas pa aparātiem ???laiks ārstēties

Sierins112, tev par vēlu ārstēties. Tavs derīguma termiņš ir beidzies un tu jau smirdi.

L Linda_J 14.01.2020

Šis portāls ir šaubīgs un šeit sūdzās neadekvāti un naivi cilvēki, kuri domā ka šis portāls ir izveidots Latvijā un var palīdzēt. Īstenībā portāla vadība slēpjas Baltkrievijā un veicina personīgo datu noplūdi, kā arī pārkapj likumu par datu aizsardzību u.c..

Linda_J, marš uz palātu! Tevis dēļ Napoleons un Ļeņins netiek pie interneta!

BondsBonds 15.01.2020

Ieskaiti vēl 130. Man jau azarts parādās,par to kas notiks. Tikai pēc tam nesūdzies te. :d

S Sierins112 16.01.2020

Jautraisanalitikis, var redzēt ka esi slims cilvēks. Tad iet autoostas toaletes smaržot. Mos par to vēl sūdzību uzraksti ????