www.sudzibas.lv Vidzemes Slimnīca Varbūt kāds parūpēsies par kārtību?

Valmieras Slimnīca - Varbūt kāds parūpēsies par kārtību?

Kursh veel saka ka aarstiem vajag algas palielinaat? Ja labi prastu savu darbu tad buutu par ko padomaat. Bet Valmieras slimniicas aarsti, redziet, neprot! Nesen, slimniicaa (nepateikshu kura aarste) veica operaaciju, tachu nemaz neiedomaajaas iedot pec tam antibiotikas, kaa rezultaataa saakaas infekcija. Ar kuru galu juus domaajat?

Tagad, aizsuutiiju sanitaaro graamatinju, kad zvaniiju tad neviens nezinaaja kur vinja palikusi. visi centaas izvairiities.
Paldies Jums!Juusu deeelj es zaudeeju darbu!

Nav pirmaa reize kad par sho slimniicu ir suudzeejushies. Tik redziet tiesaa aarstus vnm attaisnos jo vinji taa teikt veic labu darbu!

Varbuut kaads paruupeesies par kaartiibu?

D

R Rīdzinieks 24.04.2009

Nav tādas Valmieras slimnīcas Rīgā.

V valmiera 30.09.2009

tieshaam riidzinieki ir tik aprobezhoti vai tikai izliekas? Varat LV kartee apskatiities, kur ir Valmiera un ir mums Vidzemes slimniica, Jumaras ielaa!

V Valters 16.02.2010

Valmieras slimnīcas attieksme personāla atleses jautājumā ir ļoti kritiska. Nupat mūsu ģimenei nācās piedzīvot pazemojumus Jaundzumušo aprūpes nodaļā. Vai tiešām nav iespējams patriekt māsiņas, kuras nav savā vietā? Latvijas medicīna ir korumpēta lielā mērā tādēļ, ka ir bezdarbs. Korumpēta ir Valmera un visa Latvija, protams, un cilvēku attieksme savās drabavietās ir zem katras kritikas. Pie aparatūras strādā cilvēki ar viduslaiku tumsonīgu domāšanu un klaču līmenis, pārnēsājot slimnieku diagnozes Valmierā slimnīcā ir nozēļojams.

Pie kam, bērna mātei nav jāklausās, kā viena māsiņa otru māsiņu bērnu pārtinot sauc iet gulēt. No sarunas konterksta var saprast, ka gulēt kopā!!! Darbavietā tomēr nevajadzētu uzsvērt un PRAKTIZĒT savu seksuālo orientāciju, ja tas skar pacientu aprūpes līmeni.

Tomēr esam gatavi cīnīties par sava bērna dzīvību un tiesāties, ja mediķu nolaidības dēļ kas ļauns notiks.
Valmieras slimnīca, saturies!!! Mums ir pieredze kā ar tādiem cīnīties!

Rīt taps iesniegums nodaļas vadītājai un tad viss pārējais.

K Kristīne 28.05.2010

Vidzemes slimnīcas darbinieku attieksme lielākajā daļā gadījumu patiešām ir briesmīga..es nemaz negribu atcerēties tās šausmas, ko vairākkārt esmu piedzīvojusi.Pēdējais notikums bija ar dakteri Grabi, kad sirds vietā man dakterēja kuņģi. šausmīgi dūrās sirdī vairākas dienas, ielika mani palātā ar plūtījošu omi (atvainojos omei), kas lietas darīja turpat gultā. to es vēl pārdzīvotu, bet tā bija infekcijas nodaļa, kur tajā laikā visiem bija lipīgais vēdera viruss. visās malās vēma un pļūtīja. veselam cilvēkam nebija iespējams uz tualeti aiziet neapvemjoties no smakas. taču redziet, vīruss tika piedēvēts arī man un citas tualetes man neļāva apmeklēt. deva smektu vairākas reizes dienā, kaut gn ar vēderu man viss bija kārtībā. smekta ir pret caureju, bet vēders man izgāja normāli. tās bija šausmas. pumpēja antibiotikas un vairākas reizes pampa rokas un vēnas, jo bija nepareizi sadurtas kaniles. kad gāju un rādīju, teica, lai paciešos, kamēr maiņa nomainīsies. tā arī abu roku vēnas iekaisa. pataisīja mani par galīgu invalīdu, pat paēst un saģērtbties nevarēju..un ar to jau viss nebeidzā..bija tur īstsi murgu stāsti, kamēr nedēļu gulēju un tad pati izrakstījos...vēlāk daktere vēl solīja, ka ar policiju meklēs! :D
un savukārt, pac cēsu slimnīcu, vismaz dzemdību nodaļu, man ir ļoti labas atsauksmes!! :)

J jānis 26.03.2011

janka
kā tad nabagi atradušies, viņiem maz maksā.nabadziņi knapi varot samaksāt par dzīvokli utt.tad nevajag ar jaunām mašinām braukt un privātmājas celt, zinu dažus tādus ''dakterīšus'', lai pamēģina no 200 ls ģimeni uzturēt un bērnus izaudzināt jo daudziem pat tik daudz nesanāk, bet darbā jābūt laipniem jo uz tavu vietu jau 5 gaida!!!

I Inka1978 20.03.2013

Arī mums ir skarba pieredze sakarā ar Vidzemes slimnīcu Valmierā. Dr, Kupča nolaidības un bezatbildības dēļ, smagas veselības problēmas dabūju ārstēt kādā Rīgas slimnīcā, jo dr. Kupčs 2 x atteicās mani operēt abas reizes nosūtot mājās, beigās sāpes neizturēju, aizbraucu uz Rīgu. Tur dakteri ieraugot esošo situāciju ar steigu mani izoperēja, jo žultspūslis bija jau atmiris (ne tikia iekaisis). Un attieksme Vizemes slimnīcā pret pacientiem ir vienkārši drausmīga. Ja vien esat daudz maz dzīvi, neapmeklējiet Vizemes slimnīcu, brauciet uz Rīgu.

V vijolite1968 17.06.2015

Lasu šos visus iepriekšējos murgus un vienkārši nevaru saprast, cik mēs latviešu tauta varam tālu aiziet- viens otru aprejot, apsaukājot un pazemojot...No tā jau nekas labāks nemainīsies, ... viens vienīgs negatīvisms un viss... neko labu neviens nevar pateikt... vai tad tiešām ir tik slikti kā rādās ? Gribēju arī es izteikt komentāru.
2010.gada martā mana māte ( 67.g.v.) nejauši paslīdēja un nokrita uz krūtīm, rokas palika apakšā, kritiena trieciena rezultātā plecu locītavas tika izsistas no vietas. Rokas vairs nekustējās. Ar steigu pašiem mājiniekiem izdevās viņu nogādāt Vidzemes slimnīcā. Un tur dežurēja ķirurgs I. Vēveris, viņš uzreiz saprata situāciju, ka nebūs nepieciešama operācija- mēģināsim tikt ar visu galā tūlīt!!!. Un tiešām viņam izdevās, rokas "iesita "" atpakaļ... un mammīte varēja doties tajā pašā dienā mājās!
Un arī tikko nesen bija viens nepatīkams atgadījums mūsu ģimenē, kad bija vajadzīga ārsta palīdzība un atkal dr. I. Vēveris mums palīdzēja.Paldies, no sirds paldies !!!
Un gribu teikt to, ka mediķi cīnās par mums, cīnās ar savu dzīvi, savām problēmām, ... diemžēl Latvijā vēl neesam sasnieguši tādu līmeni kā Anglijā( ja Tu kā ārvalstnieks tur dzīvo, strādā un maksā nodokļus- Tev par medicīniskajiem pakalpojumiem nav jāmaksā- to saku, jo esmu tur vairākus gadus pastrādājusi un arī paslimojusi), jā--- tur attieksme ir pavisam cita, ārstiem, apkalpojošam personālam algas salīdzināt būtu smieklīgi...
Par Vidzemes slimnīcu Valmierā, gan arī slimnīcas nodaļu Valkā varu teikt tikai vislabākos vārdus! Vijolīte

sinccha17 26.01.2016

zini kas vidzemes slimnica vislabakais? - tu kaa maate bernu nodala atstaj savu talruna nr,lai arsti var sazvanit, bet zvanits tai pat laika netiek vispar.mani nepilngadigu bija gatavi laist majas pat nepazvanot vecakiem ,lai vismaz pateiktu veselibas stavokli un to ,ka laidis majas.

S santa28 16.02.2016

Man ir bijusi dazada pieredze Vidzemes slimnica gan pozitiva ,gan negativa.DR.Kupčs loti labs arsts nevaru piekrist tam ko raksta.vai tik aprakstitaja gadijumā nav bijis ta, ka nevis atteicas operēt,bet gan tpc ka tas vispar ir maksas pakalpojums ja nestavi rinda.pašai izopereja zultspusli un zultsakmenus.Un ja reiz tik loti sapēja tad vajadzēja ieturet diētu nevis rit visu kas pagadas,jo žultsakmeņi un žultspuslis reaģē vispar uz to ko mēs paši ēdam..man dr.Kupčs uzlika uz diētas ,kas paredzeta žultsakmeņu slimniekiem kā rezultātā zaudeju 40kg lieka svara.Liels PALDIES viņam par visu!Taču par dzemdibu nodaļu un infekcijas nodaļu gan man trūkt vārdu!tur pat komentarus nevajag..pati izbaudiju kā nomoka mani un galvenais tikko dzimušo berniņu..pat bail atcereties..par higienu vispār nerunājot..un piekritu ari par infekcijas nodaļu.zem katras kritikas..bet pēc dažiem ārstiem mes nevaram spriest par visu slimnicu!

S santa28 20.02.2017

Jaa tas ir ārsts pie kura mans brālis ar ir trapijis 2reizes mūžā vajadzeja traumaralogu..abas trāpījās šis brīnums...un par to runāšanu ir tā,ka man viņš toreiz interesejos par brāļa veselības stāvokli teica..ja 20ls iedošu tad varqm aprunāties..feini kukuli prasa pat acis nepamirkšķinot...es biju šokā...+vel pats kkadam maceklim iedod veikt griezumu starp ribām,kurš vëlpieram nepareizi iegrieza,rad to caurumu šuva ciet un grieza vienu ribu zemāk..nu kā jums šitas liekas normāli?!kukulis + cilveka graizišana..