www.sudzibas.lv Vidzemes Slimnīca Varbūt kāds parūpēsies par kārtību?

Valmieras Slimnīca - Varbūt kāds parūpēsies par kārtību?

Kursh veel saka ka aarstiem vajag algas palielinaat? Ja labi prastu savu darbu tad buutu par ko padomaat. Bet Valmieras slimniicas aarsti, redziet, neprot! Nesen, slimniicaa (nepateikshu kura aarste) veica operaaciju, tachu nemaz neiedomaajaas iedot pec tam antibiotikas, kaa rezultaataa saakaas infekcija. Ar kuru galu juus domaajat?

Tagad, aizsuutiiju sanitaaro graamatinju, kad zvaniiju tad neviens nezinaaja kur vinja palikusi. visi centaas izvairiities.
Paldies Jums!Juusu deeelj es zaudeeju darbu!

Nav pirmaa reize kad par sho slimniicu ir suudzeejushies. Tik redziet tiesaa aarstus vnm attaisnos jo vinji taa teikt veic labu darbu!

Varbuut kaads paruupeesies par kaartiibu?

D

D Dace 22.05.2008

unikaali!piip.
es ceru ka kaada augstaak stavosha persona lasa shos visus komentaarus.jo vnk valmieras slimniica..nu nav normaala!
nez kapeec vispaar vajadzeeja apvienot vidzemes slimniicas vienaa?!
piip.traumotologs Veevers!aizgaaju paprasiit vai vins naaks apraudziit pacientu.vins atbildeja ka tulit naksot.peec pustundas aizgaju pie vinja, tip pakalj vinjam.vins aizgaja uzpipet, parunajas ar kolegi.kad tomer naca, prasiiju vai naaks pie pacienta.vins-man vel uz citurieni jaiet.sanaaca bik domstarpiibas.nu jau atkal pec pustundas tomer ieradas.uz jautajumiem atbildeja rupji, pie tam manai mammai.
vnk uzlikaam miiksto un beernu iznjeemaam no slimniicas, kuraa vins jau saaka paarveersties par ""daarzeni"", guljoshu narkomaanu, kura tikai laida sisteemas iekshaa!
vnk nevaru uz to noskatiities..

D Dace 22.05.2008

varbuut kaads zin pie kaa man veersties lai mani patieshaam uzklausiitu?

L Līva 30.06.2008

Mēs visi varam sūdzēties vai nē, bet patiesība ir tāda, ka neatkarīgi no mūsu sūdzībām, nekas jau nemainīsies. Ārtsti ir labā situācijā, jo nē jau viņiem mūs vajag, bet mums viņus, un dažreiz vienkārši nav citas izvēles kā paciest slikto attieksmi. Arī es esmu 4 stundas gaidījusi ārstu ar plēstu potītes saiti, neizturamās sāpēs, bet ko tad man citu darīt, klibot tā pat vien prom?

D Dace 02.07.2008

taisniiba Tew Liiva.
bet kaa savaadaak var ieskaidrot aarstiem?
pat vakar bij " tautas balsii" atgadiijums kad valmieras slimnicaa-vidzemes slimnica sajaukushi pacientus.ne tikai vienu.
kas taas par mulkibam?
varbut uzreiz vest visus pacientus uz operacijam?
ko jus arsti vispar darat slimnica?

A Aija 16.07.2008

Es šīs slimnīcas dēļ esmu ļoti cietusi. Viņu dēļ pēc dzemdībām man nomira mazulītis. Veselu nedēļu gulēju slimnīcā un biju šokā par darbinieku attieksmi un novīdību.
Viņi gribēja laikam taisīt ar mani eksperimentu vai! Man astotajā mēnesī nogāja ūdeņi, bet Valmieras slimnīcā mazulīti paturēja vēderā veselu nedēļu bez ūdeņiem. Teica, ka plaušas jānogatavina. Katru dienu man bija cits ārsts - viens gāja atvaļinājumā, citam priekšā brīvdienas utt. Pa šo nedēļu man neveica nekādas pārbaudes - izņemot vienu reizi pierakstija sirds pukstus un aizmirsa mani pie tiem aparātiem. Man nācās pašai nolasīt vadus nost un meklēt kādu māsiņu. Kad atradu māsiņu, viņa dzēra kafiju kopā ar citām un pasmējās, ka mani bija aizmirsusi. Būtu jau daudz par šo tēmu ko pastāstīt, taču tas jau neko nemainīs!

L linda 28.11.2008

Man ar bija pieredze ar Valmieras slimnīcu, kad man bija 17 gadi, 1 naktī nonācu Valmieras slimnīcā, ar sarautām potītes saitēm! Kad viss bija izpētīts, teica ka ģipsi varēšot uzlikt tikai nākošajā dienā, bet nu man vajadzēja tikt uz mājām! Viņi man piedāvāja izsaukt taxi, bet es pajautāju... Un ja man nav naudas? Viņi teica ka tad lai ejot ar kājām! Valmierā dzīvojošie varbūt zin cik tālu ir Valmiermuiža no Valmieras slimnīcas! :D man šķiet kādi 6 km varbūt vairāk... labi ka man bija nauda taxim :D
Tagad dzirdēju ka kas tāds noticis arī citā slimnīcā... un izrādās ka nepilngadīgos nemaz nedrīkst naktī atstāt uz ielas! hmmm... ir kā ir, bet laikam jau man ar toreiz vajadzēja brēku sacelt!

J jmm 04.01.2009

a ja kas nepatiik, tad noskaidrojiet kas tā bij par ārsti, un tad ejat uz runaajat aci pret aci.. vai kautkaa taaa.
VISI ĀRTSI NAW VIENĀDI!!!
:D:D:D

A a 04.01.2009

Ko jūs melšat par Valmieras slimnīcu! Ko lai tad saka par Cēsu slimnīcu!

A anete 06.01.2009

Tikai dieva dēļ luuudzu neejiet pie ārsta A. Blūmberga... :(

. ...kl 06.01.2009

Labāk paņem uzreiz striķi un ziepes ...

K kk 06.02.2009

Valmieras slimniicaa nesen pabiju kaadu 1h un jau pa to laiku pamaniiju kada tur nolaidiiiba, straadaat pat vairs nemaaak... Nesaprotu par ko tad tiem darbiniekiem maksaa algas... tik velkas kaaa Gliemeži... :D :((((
KAUNS!!!

A Andrejs 06.02.2009

Slimiem cilvekiem Latvija ir gruti!

I Ilga 16.02.2009

Arī mana pieredze par valmieras slimnīcas personālu ir bēdīga. Pirmais iespaids jau sabojājas apmeklējot reģistratūru. Kaut gan pēdējā laikā esmu nokļuvusi tur, laikam, laimīgajā stundā. Reģistratūras darbinieces ir paēdušas un nav vēl nokaitinātas.
Otrs sāpīgs moments bija š. g. 2.janvārī. Kad vedu pie ārsta vecu cilvēku pēs 90... Viņa tika aizvesta uz ķirurģisko nodaļu. Kad vēlējos apjautāties, kā viņai klājas, tad tik dabūju dzirdēt. Māsiņai, vārdu neatminos, bet ja jums tas interesēs, tad uzzināsiet, kas tajā vakarā strādāja, jāapgūst pieklājības normas un jāpastudē saskarsmes psiholoģija. Manuprāt, rūpīgāk jāiskata kadru kvalitāte. šajos laikos darbinieku netrūkst. Ja šādas māsiņas prasa algu, tad vajadzētu to nogriezt līdz minimumam, ja ne pat vēl zemāk. Tādām preilenēm jāstrādā citā iestādē. Arī no pacientes dzirdēju tikai sliktus vārdus par ķirurģiskās nodaļas darbiniekiem. Ceru, ka tur kāda arī strādā laipnāka. Visas cerības vēl nav zudušas.

N nezinja 17.02.2009

a kur atrodas Valmjieras Slimniica? luudzu adresi? kuraa pilseetaa? Te mums Riigaa, taadas slimniicas nav !

E EsarinoRīgas 17.02.2009

Kur ir Valmieras slimnīca. Ko jūs te murgojat? Tādas slimnīcas Latvijā nav! Varbūt vēl izdomāsiet, ka ir Kombuļu slimnīca?

P pee 03.03.2009

Doršvien noliek eksaamenu knapi uz 4 un jau kaartiiibaa vari straadaat par aaarstu... taaads paskats jau irrr..., dažs labs pecients pat labaaak saprot par aarstu. :D

D danio 06.03.2009

nez uz kurieni tad sutiji to sanitāro gramatiņu, pati nevareji aiziet un nokartot komisiju?vai naudu arī pa pastu sūti uz veikalu?

S StellaRudzīte 18.03.2009

Man gan par Valmieras slimnīcu ir tikai pozitīvs iespaids.Paldies Dievam, nav gadījies bieži to apmeklēt - tikai divas reizes.Protams, varu spriest tikai par uzņemšanas nodaļu, jo citās nenācās pabūt.Neizplūdīšu garos aprakstos par to, kāda iemesla dēļ tur nonācu, bet par attieksmi varu teikt, ka viss bija kārtībā.Abas reizes.Pirmajā reizē tāpat jau sanāca arī pasēdēt un pagaidīt, jo ievesto cilvēku bija ļoti daudz ar dažādām kaitēm.Varu pateikt tikai to, ka tajā vakarā uzņemšanā strādājošie medicīnas darbinieki nevienu sekundi pat neapsēdās - kāda tur kafijas dzeršana - pat pačurāt nav laika!Otrreiz gan sanāca tā, ka man palīdzība bija nepieciešama nekavējoties, to arī saņēmu bez kavēšanās.
Kādreiz arī katram pašam būtu jāpadomā par SAVU uzvedību un attieksmi.

S sarmīte 24.04.2009

Valmiera apveltīta izciliem ārstiem!
Īpaši traumatalpgs Ints Vēveris ir '"gudrs un savā vietā"!
Lai Dievs viņam palīdz, lai viņa bērni nenonāk tik izcila daktera rokās!

I intsveveris 07.02.2017

07.02.2017 un nekas nav mainijies, Ints Veveris vel joprojam nemak ne runat ar pacientiem, ne kartigi apskatities pirms diagnozes izteiksanas... Tiesam nevienam nenovelu nonakt vina rokas, es pats centisos no vina izvairities...

S Saule13 26.11.2017

26.11.2017 tika pārbaudīts un tiešām, ja iespējams izvēlaties citus Valmieras traumatologus ne Intu. Labi, ka vaina maza un paši tiksim galā ar citu palīdzību. Runā pilnīgi ne pa tēmu...

P Pohujistsnomalas 24.04.2009

Valmjieras ciemataa nav slimniicas. Ko juus te murgojat?