SIA " Vidzemes dīzeļu remonta cetrs" - sprauslu remonts

Gribu sūdzēties par SIA " Vidzemes dzīzeļa remonta centra" darbību...šī firma veic dīzeļu automašīnu rementu, kas saistīts motoriem, sūkņiem (šeit tikai naudu kārš par skaistām acīm)!
Mana sāpe ir tā...gadu atpakaļ rementēju savu braucamo Ford Mondeo 2.l dīzeli 2004 gada , tika mainītas 4 sprauslas,rementets sūknis, tīrīta visa degvielas sistēma jeb vārdu sakot labota visa degvielas sistēma...mans rēķins tik auga un auga...sākumā cipars bija 700Ls bet tad tik uz augšu līdz nonācām līdz 1321 Ls cipars no puses vērtības, asaras birts bet nu man iedod 21% atlaidi samaksāju 1100Ls skaidrs čeku neiedeva man noteica 100 000 - 150 000 km Jūs nobrauksiet....kā nu ne par vienu 1/3 daļu neesmu nobraukusi....jūtu pēc gada man atkal ir tas pats aidzinu savu Fordu un šo dzīzeļu centru...pārbaudīja pielika pie kompja..viss esot kārtībā...kā nu ne...patreiz mans auto ir citā servisā, atkal 4 sprauslas, servisā meistars saka te neliecina ka ir tīrīta bāka!
Sazinos ar Vidzemens dzīzeļa remonta centra vadītāju, stāstu savu bēdu stāstu, ka Jūs domājat mani pasūtīja trīs mājas tālāk!
1100Ls lati ir šai fimai uzdavināti...par ko?

Silti iesaku no šīs formas turēties pa gabalu!

I