www.sudzibas.lv Vidzemes dīzeļu remonta centrs 3 reizes parmaksa,kvalitate nulle

SIA „Vidzemes dīzeļu remonta centrs” - 3 reizes parmaksa,kvalitate nulle

uznemuma ipasniekam vieni un tie pasi stasti par masinas problemam, saremonteja nekadu garantiju neiedeva un pec 2dienam atkal saplisa tas detalas, parmaksaju 3 reizes un attieksmes nekadas. ervins mob. 29155600, liekulis, melis un apcakaretajs, remontes jums masinu kamer jus izgerbs plikus, neticiet vins ir spekulants un karapnieks. tipa remonte masinas bet pats neko nejedz, katru reizi vienu un to pasu saka.

R

I Inguna 15.06.2011

Shitādus krūmu meistarus vel japameklē, ja naudu nav kur likt, tad var tur braukt... vairakas reizes tika labots, bet ka nav sataisits, ta nav... garantija darbojas, kamer auto atrodas pie vinjiem, ka izbrauc no servisa, ta garantija beidzas... isak sakot, chakare tautu un viss.. neiesaku sho centru..

I Inguna 21.06.2011

nepinaties ar šo iestādi, naudas izkrāpšana, čekus nedod..dikti jāprasa, ja grib kādu oficiālu čeku.. taisīt taisa tā, lai auto nāktos atkal vest uz turieni, vairākas reizes braucu, kā rezultātā auto skati nevaru iziet, jo atkal nav sataisīts līdz galam, vel jo vairāk, šis tas ir bojāts, bet pirms vešanas uz centru viss bij kā nākas..pirms tam nebija tādu bojājumu.. neiesaku šo centru, labāk nepažēlojiet naudu un aizvediet auto uz oficiālo auto pārstāvja centru..kas konkrēti nodarbojas ar konkrētā auto labošanu.. citādi sanāks pie šiem Vidzemē maksāt vairākas reizes par neko..

A Arturs 24.10.2011

Esmu remontējis 4 mašīnas (Audi, Mercedess, WV, Toyota) vienmēr viss visaugstākajā līmenī, ļoti ātri un kvaltitatīvi. Patīk tas ka termiņi ir ļoti labi, jo detaļas ir uz vietas. Par cenām protams var diskutēt, par čekime neko nezinu. Ja problēmas ar dīzeli nevienam citam neuzticos

J Janis Jozeps 22.02.2016

Izklausās,ka pats tur arī strādā.

M meistars 05.09.2012

Dīzeļzēni strādā ātri bet pavirši ar domu ganjau ies :-( Elektriķi malači paldies Salvim, Viktoram:-)
Virpotājs labi strādā bet laikam dzīvo mežā, jo lecīgs kā pusaudzis un tēlo pārgudro!!! Personīgi es ar draugiem no VDC izmantojam tikai elektriķu pakalpojumus, jo bij pieredze nomainot audim zobeni ar skriemeļie nobraucu nepilnus 400km un kloķenei gals bij beigts, skriemeļus vajag arī pareizi pievilkt...

P Pampins 24.03.2015

Pielnīgi piekrītu, vāji tur ar kvalitāti aizvedu savu auto uz diagnostiku, jo taisija spiedienu dzesēšanas sistēmā, 2 nedēļas meklēja vainu un tad pateica, ka drošvien bloks beigts (drošvien) vajagot motoru jaunu, gaidu divas nedēlas motoru nevarot atrast. Vēl pēc nedēļas pats atrodu bez problēmām SS.LV motoru un aizvedu viņiem, prasu kad būs gatavs un saņemu atbildi pēc divām nedēļam, prasu kas pa jokiem servisa priekšniesks atbild, ka redz rinda esot. Labi paciešos tās divas nedēļas saņemu zvanu gatavs aizbraucu pakaļ, bet meistars saka zini tev pašam kautkur savirze jānoregulē, freons jāuzpilda un zini tev vēl turbīna pīkst, es atvainojos kas tas par servisu ja pēc divu mēnešu remonta man vēl mašīna vesalu nedēļu ir jāvazā pa citiem servisiem.

Artur tu gadijuma neesi servisa šefs Grenča kungs, jo neesmu dzirdējis nevienu labu atsauksmi par šo iestādījumu, tagad kauns čomiem teikt ka esmu tur mašīnu remontējis, visi tik pasmej un saka, ka atradisa īsto vietu kur remontēt.

Inženieris 24.03.2015

Pampins - Jampampiņš?

Nevienu labu atsauksmi nav dzirdējis, bet vienalga savu auto ved pie šiem - MALACIS!

P Pampins 02.04.2015

To inženieris: pēc remonta neesu nevienu labua tsauksmi dzirdējis lasīt vajag mācīties. Izkatās ka zem nika inženieris ir Grenča kungs :))

Inženieris 02.04.2015

Jampampiņ, uzvelc brilles un atrodi, kur Tu konkrēti uzraksti, ka "pēc remonta"!

Iemācies rakstīt un precīzi noformulēt teikumu.

"Artur tu gadijuma neesi servisa šefs Grenča kungs, jo neesmu dzirdējis nevienu labu atsauksmi par šo iestādījumu" Komentēja: Mar 24, 2015 Pampins

J janiss25 03.10.2016

Vajag braukt pie pareiziem meistariem braukt!
Valmiera iesaku Jancuku !Vismaz cilvekam pieredze uz vieglo injector un kravas!

Taisa BOSCH,DENSO,DELPHI,BOSCH PLD,DELPHI SMART,BOSCH SIEMENS,BOSCH PIEzo,DELPHI E1/E3 un vel visadus injector!
Ja interesee atstashu epastu [slēpt]@gmail.com)

A ant 09.01.2017

Taisnība visiem rakstītajiem, jo serviss pilnīgs sūds! Cenas augstas, garantija tikai mutiska, kura neatbilst patiesībai un pēc remonta, jāapmeklē citi servisi lai programmētu un izlabotu viņu neizdarības! Uz pārmetumiem atbild, ka atklātajiem defektiem, garantija neesot... Diemžēl, es uzkāpu uz viņu grābekļa, bet pārējie autovadītāji, mācieties no manām kļūdām un brauciet šim kaktu kantorim ar līkumu.

K Kristaps Ozols 27.11.2017

tas nav Vidzemes dīzeļu centrs, bet gan kaut kāds lauķu nostūra "serviss". Serviss pēdiņās, jo servisa nekāda. Mašīna braucot apstājās, aizvilku uz šo servisu (diemžēl nebija laika izlasīt atsauksmes). Šie uztaisa diagnostiku, neko neatrod, ņem nost bāku. Lai noņemtu bāku, ņem to no apakšas un noņem kaudzi detaļu. Noņem bāku, konstatē, ka nav degviela un vienkārši sabojājies degvielas līmeņa radītājs. Par visu remontu piestāda 250 eiro.
Bet izrādās, ka bākai un visām atverēm var piekļūt no salona 10 minūšu laikā un kā man pēc tam teica citā servisā, viss remonts aizņemtu maksimums 1 stundu un izmaksas maksimums 50 eiro.
Runājot ar meistaru ar samaksu, uzfilmēju visu un novienojos, ka var samaksāt uz rokas bez PVN. Protams par tādiem krāpniekiem iesniegums policijā un VIDā.